MUŽI A - 8.11.2008 - Mistrák HC Pelhřimov

HC LEDEČ NAD SÁZAVOU
            13  :  3

HC PELHŘIMOV

Sestava : Egart - Krajíček Bohouš , Trpišovský , Kopřiva Jiří , Dvořák , Kopřiva Petr - Dudák , Krajíček Tomáš , Brýdl , Sochr, Kubát - Bernard Pavel , Bernard Petr ( od 41 min. Fotr),Holub (od 41 min. Cíp ), Hrabaň , Švanda

V sobotu 8.11.2008 v podvečer sehráli naši muži Dduhé mistrovské utkání letošního ročníku Okresního přeboru Pelhřimovska. Do branky se tentokrát postavil Egart a nestačil si ještě pořádně šáhnout na puk, když ve  4 minutě Bartoška bekhandovým  blafákem trefil pravou šibenici ledečské brány. Hosté se ujali vedení  0:1, ale bylo to vše co v první třetině předvedli.  Domácí  první útok převzal otěže utkání pevně do rukou. Ještě v téže minutě vstřelil svůj první gól v ledečském dresu Bohouš Krajíček, každý po dvou gólech  přidali Míra Trpišovský a Jirka Kopřiva a účet první třetiny uzavřel  Zbyněk Holub.  Stav po první třetině byl 6:1  a utkání bylo rozhodnuto. Druhá třetina se hrála v podobném stylu. Pelhřimovští se před ledečskou branku dostávali jen zřídka, domací je dobře pokrývali a když už se  vyjímečně dostali do šance  jejich střely zlikvidoval ledečský golman. Domácí ve druhé třetině přidali na skóre 3 branky, když druhou branku v zápase přidal Zbyňek Holub, hatrik zkompletoval Jirka Kopřiva a před koncem druhé třetiny skóroval dělovkou z modré čáry Kuba Dvořák. Po dvou třetinách svítilo na světelné tabuli skóre 9:1  a z kotle ledečských fanoušků se ozývalo skandované deset, deset. Diváci se dočkali. Hned v první minutě závěrečného dějství se v přesilovce trefil obránce Pavel Švanda. V následujících 8 minutách ledečáci ubrali nohu z plynu, přestali důsledně napadat a soupeř si stačil vypracovat dvě šance, které proměnil nejprve po chybném vyhození a námazu mezi kruhy přidal druhý gól hostí Šablatúra a poté po chytré kličce za ledečskou bránou zasunul do odkryté poloviny Pamětický. Domácí znovu zapli až v polovině poslední třetiny, kdy se v 51. minutě opět prosadil Bohouš Krajíček, v 53. se trefil Pavel Brýdl a skóre uzavřel v 58. minutě dělovkou kapitán Mirak Hrabaň.