MUŽI - Se Zubry v Bystřici těsná prohra

V pátek v podvečer sehrál náš A-tým druhé přípravné utkání s dalším účastníkem KLM Vysočiny. Od 18:30 změřil síly s týmem Zubrů z Bystřice nad Pernštejnem. Trenéři chtěli vidět v utkání další hráče a tak do zápasu nastoupili v trochu pozměněné sestavě než proti Skutči. V brance se tentokrát vystřídali brankáři Martin Holata s Ondrou Machotkou. A  byli to právě brankáři, kteří drželi utkání vyrovnané až do 57.minuty. V té po chybě unikl domácí Šimon a překonal Ondru Machotku v naší brance. Závěrečná Power-play vyrovnání nepřinesla naopak na konečných 2:0 zvýšil do prázdné branky Ludvík.

Po minulých gólových hodech tentokrát ledečtí střelci vyšli gólově naprázdno, ikdyž šancí měli více než domácí. V neděli 20.9.2020 od 17:00 už to bude "naostro" - tak přijďte zafandit do ATOS arény.