Elévové 4. třídy – turnaj číslo 7

V neděli 6.11.2016 nám los přivedl do domácího prostředí Světlou, Žďár a Pelhřimov. Naši kluci naskočili na led v silné sestavě včetně hráčů, kteří již pomáhají v kádru mladších žáků. V prvním zápase proti Světlé jsme byli na bruslích rychlejší, vypracovali si řadu šancí, ale stejně jako ve čtvrtek ve Světlé, nám to tam nepadalo. Celkově působila naše hra trochu unaveným dojmem. Zvláště naše klasické opory neměly svůj den. Výhra 6:5 byla těsná, zasloužená, ale měli jsme na víc.

Zato druhý zápas se Žďárem se nijak nepodobal tomu minulému V Pelhřimově. Soupeř nás tělesně přečníval a dával nám to najevo. Nic nám nebylo platné, že jsme lépe bruslili, když nám nepřálo střelecké štěstí. Někdy se už vnucuje otázka, zda to není v něčem jiném, než v jeho nedostatku. Výsledek 13:5 ve prospěch soupeře byl tristní a určitě s tím nemůžeme být spokojeni. Nemůžeme se asi ani moc vymlouvat na únavu ze tří zápasů ve čtyřech dnech, protože Žďárští Ferdus, Lédl, Macek a Slavíček hráli v sobotu v Havlíčkově Brodě za mladší žáky, kde pomohli svému týmu k výhře 8:3., stejně jako naši Zmrhal, Kouba, Egart a Grabowski, kteří pomohli v sobotu mladším žákům k výhře nad Pelhřimovem 7:2. To proti nám tentokrát ještě nenastoupil Van Neck, který nám v Pelhřimově dělal veliké starosti.

Ve třetím zápase s Pelhřimovem z nás ta deka trochu spadla a naše hra začala konečně k něčemu vypadat. Díky tomu jsme Pelhřimov docela jasně přehráli. Dvě výhry a jedna porážka jsou určitě dobrým výsledkem. Pokud se ohlédneme za dosavadními turnaji, nemají se 4. třídy za co stydět, protože v plné sestavě většinu soupeřů porážíme, s A-čkem Havlíčkova Brodu je to vyrovnané a nestačíme jen na Kluky ze Žďáru.

-dp-