HC Ledeč nad Sázavou vs. HC Kohouti. Č. Třebová - detail zápasu

Sezóna: 2016/2017
Hlavní rozhodčí:Luděk Pilný
Čárový rozhodčí 1:Čížek
Čárový rozhodčí 2:Padevět
Popis zápasu:V utkání jsme hráli hokej pouze 1.třetiny 1:2, ve druhé třetině ještě do stavu 1:4 - pak už to byla z naší strany "podnikovka" a válec z České Třebové se až do konce zápasu nezastavil. Těžký soupeř s nejlepším útokem v soutěži to bezesporu - ale rozhodně to není omlovu toho, že to někteří za stavu 1:6 zabalili úplně. Kdyby to šlo hodili bychom na začátku třetí třetiny do hřiště ručník. Jedna chyba za druhou , absolutně bez dodržování systému hry a o nasazení některých hráčů se dá táké silně pochybovat. Na ledě si prostě nemůžou někteří jedinci dělat co chtějí. Utkání je potřeba co nejrychleji vygumovat z hlav - v neděli jedeme do Poličky, kde to bude pro naše kluky reparát. Bohužel do Poličky s nami určitě nepojede Víťa Křesťan - jeho kolono nevydrželo ránu u mantinelu a vypadá to na postraní vazy.