HC Com-Sys Říčany vs. HC Ledeč nad Sázavou - detail zápasu

Sezóna: 2023/2024
Hlavní rozhodčí:Tomáš Nosek, Michal Hendrych
Čárový rozhodčí 1:
Čárový rozhodčí 2:
Popis zápasu:Ledečské 9. třídy vyrazili v sobotu 21.10. na zápas do Říčan, kdy HC Com-Sys Říčany jsou lídrem tabulky a jejich dosavadní celkové - golové skore v soutěži bylo 1 inkasovaná branka oproti 64 vstřeleným. Naši kluci se však nezalekli a soupeř nastoupil v 10, takže síly byli vyrovnané. V první třetině jsme ustáli i minutové oslabení 5 na 3. Velkou radost nám udělal ve 23 minutě Dominik Hanousek, který vyjel z pozabranky soupeře a mezi tyčkou a brankařovým betonem vstřelil první gol utkání, dálší přidal ve 33 minutě Tomáš Brož střelou z mezikruží pod víko, po krásné přihrávce od Tobiáše Javorského. Další baranku kvalitní střelou přidal v 55 minutě Tobiáš Javorský. V průběhu zápasu byl soupeř dvakrát potrestán za příliž mnoho hráčů na ledě, kdy se nám však žádnou přesilovku nepodařilo využít. Ledeč zvítězila na ledě soupeře 3:0 kdy na tomto výsledku mě velkou zásluhu i bezchybný výkon golmana Sebastian Polánka.