HC Ledeč nad Sázavou vs. HC Pelhřimov - detail zápasu

Sezóna: 2023/2024
Hlavní rozhodčí:Jan Doležal
Čárový rozhodčí 1:Vojtěch Kukeně
Čárový rozhodčí 2:Štěpán Coufal
Popis zápasu:Poslední zápas základní části jsme sehráli na domácím ledě proti mužstvu z Pelhřimova. Favoritem zápasu byli jistě hosté, ale ledečské barvy se nezalekli a šli do zápasu naplno. V čase 5:10 jsme šli dokonce do vedení, když po přihrávce Součka dokázal vstřelit branku Kalenský. Hosté do konce první třetiny dokázali otočit skóre na svojí stranu, když se prosadili Šťáva a Hadrava. Druhá třetina byla již více v režii hostí a ti se dokázali i brankově prosadit. Postupně skórovali Dvořák, Hadrava, Kasalý. I ve druhé třetině přišel náš gólový úspěch a to v čase 36:01přesně zamířil Prchal po přihrávce Křišty. Třetí třetina dopadla opět lépe pro hosty. Postupně se přesně trefili Machovský, Dvořák a opět Dvořák. V čase 57:59 už jen snížil nepřiznivý stav přesnou střelou mezi tři tyče Kittler po přihrávkách Sechovce a Čapka. Tímto posledním soubojem na našem ledě jsme ukončili sezónu 2023/2024.