HC Ledeč nad Sázavou vs. HC Chotěboř - detail zápasu

Sezóna: 2023/2024
Hlavní rozhodčí:Michal Kotlík
Čárový rozhodčí 1:Jan Malík
Čárový rozhodčí 2:
Popis zápasu:Na domácím ledě jsme dostali od Chotěboře jedenáct gólů. Utkání se hrálo ve vysokém tempu a na první branku se čekalo, až do času 9:30 kdy otevřeli skóre hosté. Přesnou trefu zaznamenal Svoboda. Ledečská odpověď přišla v čase 10:01 přesnou střelou se prosadil Adam Fixa po přihrávkách Krajíčka V. a Čapka. Před první sirénou dokázali hosté zvýšit náskok na 1:3, když se prosadili Vantuch a Kříž. Druhou třetinu jsme prohráli poměrem 0:3, když se za hostující Chotěboř prosadili Pejchal, Sedláček a Stránský. V poslední třetině převzali otěže zápasu hosté a přehráli domácí Ledeč poměrem 1:5. Za domácí se dokázal prosadit pouze Artur Prchal, když ho přesnou přihrávkou našel Karel Kouba.