Hlavní rozhodčí:
Čárový rozhodčí 1:
Čárový rozhodčí 2:
Delegát:
Popis zápasu:Do Velmezu v deseti. Silně oslabená ledečská sestava, z důvodu zranění a nemocí, vyrazila na led Velkého Meziříčí. Z původní sestavy nezůstal kámen na kameni a bylo nutné improvizovat a sestavu doplnit o hráče, kteří tuto sezónu byli dlouhodobě nepřítomni. Od první minuty se zápas jevil spíše jako hon kočky s myší. Domácí tahali za delší konec provazu a to se projevilo i na výsledném skóre zápasu. První třetinu jsme prohráli 3:0, když postupně skórovali Kučera, Havliš a Sobotka. Ve druhé třetině jsme zaznamenali první gólový úspěch v čase 39:42 se trefil Vrána po přihrávce Kittlera. Nicméně jsme prohráli i tuto třetinu a to poměrem 5:1. Po druhé třetině jsme šli do kabin za nepříznivého stavu 8:1. Poslední třetina se spíše už jen dohrávala. Domácí dokázali vstřelit ještě jednu branku a v samotném závěru zápasu, v čase 59:26, už jen korigoval stav utkání Křišta na konečných 9:2.