Hlavní rozhodčí:Michal Suchý
Čárový rozhodčí 1:Jan Jeletz
Čárový rozhodčí 2:Gabriela Šťastná
Delegát:
Popis zápasu:V 17. kole jsme vyjeli na led Moravských Budějovic. V současnosti vedoucí mužstvo celé tabulky krajské ligy nám nadělilo 11 gólů. Soupeře jsme se nezalekli a utkání jsme začali velice dobře. Útoky domácích jsme dokázali zastavovat popřípadě je ukončil výborně chytající ledečský brankář. Domácí měli více ze hry a díky své aktivní hře si vynutili první faul zápasu. V přesilovce ukázali domácí, jak je tým sehraný a netrvalo dlouho a otevřeli skóre zápasu, když v čase 9:50 překonal našeho gólmana Mikeš. Zanedlouho si domácí vynutili druhý faul a opět se v přesilovce nemýlili. V čase 11:45 zvyšoval na 2:0 Sigmund a tím využil druhou přesilovku v utkání. Domácí dokázali vstřelit ještě jeden gól a tím uzavřeli první třetinu stavem 3:0, kdy se v čase 19:34 před brankou nemýlil Rytnauer. Ve druhé třetině jsme dokázali vstřelit dvě branky, nicméně tato třetina patřila opět spíše domácím. V čase 21:23 zvyšoval na Válek. Na 4:1 jsme snížili po úniku Krajíčka J. v čase 23:37 a v čase 26:20 překonal brankáře domácích Smolko. Za stavu 4:2 začali domácí tahat za delší konec provazu a pěti góly vzali jakékoliv naděje na obrat utkání. V čase 31:32 skóroval Mikeš, 35:05 Trojan, 35:32 Válek, 36:21 Sigmund, 39:42 opět Sigmund. Po druhé třetině svítilo na časomíře skóre 9:2. Do třetí třetiny za velice nepříznivého stavu jsme vkročili velice dobře. V čase 41:05 skóroval Prchal po přihrávce Brože. Další naše útočné akce končili na dobře bránící domácí obraně a výborně chytajícím brankářem Tržilem. Domácím se podařilo vstřelit ještě další dvě branky a uzavřeli skóre na 11:3. V čase se 50:12 překonal našeho gólmana Mikeš a v čase 58:26 Krutiš. Síla Moravských Budějovic je vysoká a bohužel na lepší výsledek náš výkon nestačil. I přes nepříznivý konečný stav zápasu odehráli ledečští muži velice slušný výkon což ocenil i trenér domácích. V příštím utkání přivítáme na domácím ledě dalšího silného soupeře z vrcholu tabulky. Pojďte fandit 28.1.2024 na Zimní stadion města Ledeč nad Sázavou. Od 17:00 přivítáme Světlou nad Sázavou.