HC Ledeč nad Sázavou vs. HC Spartak Velká Bíteš - detail zápasu

Sezóna: 2023/2024
Hlavní rozhodčí:Michal Kotlík
Čárový rozhodčí 1:Jan Malík
Čárový rozhodčí 2:Jan Coufal
Popis zápasu:První utkání tohoto roku jsme prohráli. Na domácím ledě jsme poměřili síly s týmem Velké Bíteše. Vstup do zápasu se nám povedl a již v čase 3:23 se po přihrávkách Kalenského a Bulíka vydal na výlet ze své obrany Vrána. Svůj výlet zakončil z pravé strany a poslal domácí do vedení 1:0. Naše vedení trvalo do času 11:24, kdy vyrovnal na 1:1 hostující Čoupek. V první třetině se toho více nestalo a do kabin jsme šli za nerozhodného stavu. Ve druhé třetině se čekalo na gól až do 30:18, kdy po přihrávce Čapka skóroval Sedláček. Naše radost netrvala dlouho a hosté otočili vedení na svou stranu. V čase 34:28 skóroval Jarolím a dalším gólem šli hosté do vedení 2:3, když v čase 38:22 překonal domácího brankáře Dittrich. Třetí třetina nebyla příliš hokejová ani od jednoho z týmů. Bylo k vidění několik přesilovek, bohužel i neodpískané fauly na obou stranách a tím nervozita gradovala. Na obou stranách byla vidět spíše vidina vendety než hokejové akce. Nicméně i v tomto chaosu se dokázal soupeř lépe zorientovat. Ledečští se nedokázali gólové prosadit v přesilovkách, hosté přidali další dva góly v časech 42:38, 57:40 a nakonec odváželi zaslouženě tři body.