Jiskra Humpolec vs. HC Ledeč nad Sázavou - detail zápasu

Sezóna: 2023/2024
Hlavní rozhodčí:Michal Kotlík
Čárový rozhodčí 1:Jan Malík
Čárový rozhodčí 2:Michal Kubát
Popis zápasu:Poslední zápas tohoto roku jsme nezvládli a poslední třetinou jsme se připravili o body. K dalšímu zápasu jsme cestovali na led Humpolce. V minulých zápasech přesvědčili Humpolečtí svými dobrými výkony a po zásluze jsou na předních příčkách tabulky. V úvodu zápasu jsme opět nedokázali pohlídat soupeře a inkasovali jsme již v čase 00:25 po střele Hendrycha. V čase 05:43 jsme prohrávali již 2:0 když našeho golmana překonal Brychta. Naše první úspěšná akce přišla v čase 15:54 po akci Smolka a Kalenského se dokázal prosadit Prchal. Do kabin jsme šli za stavu 2:1. Ve druhé třetině jsme soupeře přehrávali, ale nedokázali jsme se golově prosadit. Náš další golový zápis přišel až v čase 33:27 kdy přihrával Vrána a Jakub Krajíček se nemýlil. Na další branku jsme nečekali dlouho a již v čase 34:52 si vyměnili puk Sechovec, Sedláček a Smolko. Výlet Smolka skončil až v soupeřově brance kam dokázal nacpat puk i s brankářem domácích. Ve druhé třetině se více nestalo a za stavu 2:3 se šlo do kabin. Dvě třetiny byli z naší strany odehrány velice dobře, bohužel hokej se hraje na třetiny tři a tu jsme absolutně vůbec nezvládli a tomu odpovídal i konečný výsledek. Ve třetí třetině na nás domácí Humpolec vlétnul a školil nás v produktivitě. Humpolec vyhrál poslední třetinu 7:0 a konečný stav 9:3 odpovídal naší předvedené hře. Poslední utkání tohoto roku jsme absolutně nezvládli a do příštího roku máme nad čím přemýšlet a na čem zapracovat.