HC Ledeč nad Sázavou vs. HC Orli Bystřice n. P. - detail zápasu

Sezóna: 2023/2024
Hlavní rozhodčí:
Čárový rozhodčí 1:Vojtěch Kukeně
Čárový rozhodčí 2:Marek Honza
Popis zápasu:Muži s plným počtem bodů. V sobotním utkání jsme se na domácím ledě utkali s mužstvem z Bystřice. První třetinu jsme soupeře k ničemu nepustili a zaslouženě jsme šli do kabiny za stavu 4:1. Náš první gólový úspěch jsme slavili již v čase 1:25 když soupeře překonal Krajíček Vojtěch po přihrávkách Krajíčka Jakuba a Čapka. Druhý úspěch přišel v čase 5:16 z hole Kittlera po přihrávkách Bulíka a Vrány. V čase 9:08 skóroval Kalenský po souhře s Prchalem a Krajíčkem V. Soupeř dokázal vstřelit jednu branku v čase 12:14, ale to nás nezastavilo a další úspěch jsme slavili v čase 14:51. Střelcem byl Vantuch po souhře s Kittlerem a Bulíkem. Ve druhé třetině jsme přestali plnit to co jsme chtěli a to se odrazilo na naší hře. Soupeř se dostával do šancí a dokázal nás dostat i pod tlak. Za svojí předváděnou hru byl v čase 37:51 odměněn gólem na 4:2. Soupeřovi oslavy netrvali dlouho a již v čase 38:47 slavil svůj druhý gól Vantuch po dorážce od Kouby. Ve druhé třetině bylo vidět několik tvrdých soubojů a několik pěstních soubojů. Vše se obešlo bez větších trestů a do kabiny se šlo za stavu 5:2. Ve třetí třetině se nehrál moc pohledný hokej, ale oba soupeře zajímala spíše hra tělem popřípadě nějaké pěstní souboje. Z nehezkého hokeje vytěžili hosté v čase 56:25 další gólový úspěch. Více jsme soupeři nedovolili a máme plný počet bodů. Závěrečná bitka Smolka s hostujícím hráčem již nic neovlivnila a za stavu 5:3 jsme mohli poděkovat divákům za podporu.