SK Telč vs. HC Ledeč nad Sázavou - detail zápasu

Sezóna: 2023/2024
Hlavní rozhodčí:Michal Kotlík
Čárový rozhodčí 1:Vojtěch Kukeně
Čárový rozhodčí 2:Jan Kuchta
Popis zápasu:K dalšímu utkání jsme vyjeli na led Telče. Od první minuty se hrál útočný hokej jak ze strany domácích tak i ze strany hostů. Bylo k vidění spousta šancí, ale i ovlivněné utkání ze strany hlavního rozhodčího. V čase 9:31 dojížděl vyhozený puk ledečský Kouba který byl podražen domácím hráčem, ale jediný kdo tento faul neviděl byl hlavní rozhodčí. Tuto minelu rozhodčího dokázal využít Bakus který otevřel skóre pro Telč. To ale ledečské mužstvo nerozhodilo a hráli jsme stále útočný hokej. Do konce první třetiny jsme nedokázali skórovat a stav zústal nezměněn 1:0. Ve druhé třetině dokázala Telč odskočit o další tři branky když v čase 25:54 skóroval Bína. V čase 29:14 využil přesilovku 5/4 Smejkal a v čase 36:30 opět skóroval Bína. Ledečští se ve druhé třetině neprosadili a po druhé třetině jsme prohrávali již 4:0. Ve třetí třetině jsme nesložili zbraně a nepříznivý stav jsme chtěli otočit. V čase 49:33 zaznamenal náš první úspěch Smolko po přihrávce Sedláčka a Kalenského. V posledních deseti minutách jsme otevřeli hru a všechny síly vložili do útoku. K obratu v utkání jsme se nedostali a bohužel jsme ještě jeden gól obdrželi a to v čase 58:22 když na konečných 5:1 uzavřel Smejkal. Bojovnost, emoce, krásný hokej - to vše bylo k vidění v Telči. Jediným mínusem byl hlavní rozhodčí. Jeho neschopnost se přizpůsobit hře a špatná rozhodnutí hrubě ovlivnilo utkání na obou stranách