VEDENÍ MUŽSTVA

Asistent:  Milan Egart
Vedoucí mužstva:  Petr Vaněk

DOKUMENTY

Jedná se o interní dokumenty mužstva pro jejich otevření je nutné znát helso, které vám přidělí vedoucí mužstva.

Naše nová rolba

video galerie

Posila mezi tyčemi

10.11. Ledečtí trenéři mužů od začátky sezóny řeší problém s brankáři. Ke stabilnímu Petrovi Vaňkovi - jehož forma neustále stoupá a v posledních utkáních předvádí parádní výkony - se dostává přinejmenším rovnocenného parťáka. BK Havlíčkův Brod přichází na střídavý start Miroslav Hanák. Kromě Extraligy staršího dorostu a Ligy juniorů okusí, jak je tvrdý led mezi muži. Původně plánovaná jednička Roman Peschut z Jihlavy má vážnější problémy s kolenem a čeká jej patrně chirurgický zákrok. Třetím brankářem tak zůstává veterán Karel Hájek.

Miroslav Hanák  17 let - kmenový hráč BK Havlíčkův Brod (Extraliga staršího dorostu)

-  Přichází na střídavý start do konce sezóny.

Kluci jedou v neděli do České Třebové - lídr letošního ročníku s nepříjemnou hrou, který našemu mužstvu vůbec nesedí. V tomhle utkání bude na golmana vyvijen obrovský tlak, v minulém zápase proti "Kohoutům" letělo na muže v masce hned 42 střel. Bohužel 9 jich skončilo v naší síti.  Třebovští útočníci patří k nejlepším v soutěži a přestože naše obranná hra se také zlepšuje, utkání na horkém ledě v Třebové bude rozhodně hodně těžké. Naše golmany čeká tedy pořádná práce. Přejme Mírovi ať se mu v našem drersu daří a svoji šanci v kategorii mužů chytí pořádně "za pačesy".

Mirek Hrabaň zůstává u A-mužstva, asistent Milan Egart.

20.10. Miroslav Hrabaň byl pro nadcházející sezónu definitivně potvrzen jako hlavní trenér!

Milan Chalupa se v klubu ujímá funkce šéftrenéra mládeže a u mužů bude hlavnímu koučovi k dispozici jako konzultant.

Post asistenta přebírá dočasně Milan Egart, Vedoucím mužstva se stává P. Vaněk st.

Nová posila do útoku!

15.10. Útočné řady našeho mužstva posílí pelhřimovský Lední Medvěd Bohouš Svoboda.