7  :  4

3.třída "A"
  HS Třebíč
 2 : 15

Krajská liga 3. a 4. tříd je již v plném proudu, na pořadu bylo třetí kolo, kdy naši elevové cestovali na ZS do Třebíče. Domácí Horácká Slavie měla konečně prověřit kvalitu našich čtvrťáků.

4.třída:
Sestava Ledeč:   Machotka, Dundáček - Syrovátka, Smolko D., Krajíček, Šechovec, Šťastný - Lacina, Kohout, Kratochvíl, Piskač, Zvěřina - Petržílka, Smolko V., Šimůnek, Říha.

Na ČSLH se konečně podařilo dotáhnout přestupy našich posil ze Světlé nad Sázavou a tak jsme mohli nastoupit v plné sestavě. Po dohodě s domácími trenéry bylo rozhodnuto, že sehrajeme vzájemnou bitvu na velké hřiště. Kluci si tak odbyli premiéru s velkým hokejem včetně ofsajdů a zakázaných uvolnění :o)).

Do utkání jsme nevstoupili vůbec dobře. Obránci prvního útoku se špatně postavili na úvodní buli a než se stačili rozkoukat projel středem mezi nimi domácí forvard a bylo 1:0. Prvních 7 minut z naší strany bylo hledání míst na ledě. Hráči se míchali a chvílema pletli sami sobě. Přesto se podařilo do úvodní sirény vyrovnat. Kuba Krajíček vybojoval za brankou puk, přihrál na Martina Syrovátku a ten pohodlně vyrovnal.
Do zápasu jsem neměli kompletní 3 pětky a proto jsme některé hráče prostřídávali. Ve druhé třetině se situace opakovala, domácí se ujali znovu vedení a Ledeč jen dotahovala. Akci dva na nulu využili po souhře opět Syrovátka s Krajíčkem ovšem v opačném gardu. Do druhé přestávky se šlo za stavu 3:3 a vypadalo to na drama až do konce. V 5. minutě třetí třetiny domácí chybovali v rozehrávce puk vybojoval za brankou Tomáš Kohout a k obratu skóre vybýdl Kubu Kratochvíla. (3:4) O minutu později poslal do brejku výborně bruslící David Smolko opět Kubu Krajíčka a ten chladnokrevně přidal 5 gól do třebíčské sítě. Ve 12 minutě závěrečné třetiny zaúřadovala elitní ledečská řada ještě jednou a po závaru před domácí brankou završil hat-trick Kuba Krajíček. Domácí se nadechli ještě k závěrečnémnu náporu, ale Kuba Dundáček v naší brance držel jako skála a minimámálně 3 tutovky domácích bravůrně zlikvidoval.

Kluci svou premiéru na velkém kluzišti zvládly, ale musíme nutně zapracovat na systému hry na velkém hřišti. Vítězství jsme urvali hlavě bojovností, dobrým bruslením a jednoduchým hokejem.

Do utkání v minihokeji vstoupily současně i obě mužstva našich třeťáků. Obě družstva jsou výkonostně vyrovnaná a tak jsme tentokrát proti lepšímu mužstvu domácích postavili tým "B".

3.třída skupina "B"nastoupila v sestavě. Sobotková, Dudák, Čížek, Vopálenský, Kratochvíl, Kalenský, Pokorný. Domácí na nás od první minuty zápasu vlétli, ale podržema nás Monika Sobotková v brance. V polovině první třetiny po faulu domácích proměnil nařízené trestné střílení Patrik Pokorný. Domácí přidali a ještě do přestávky skóre otočili. Třebíč lépe bruslila a vytvářela si mnoho šancí - zejména náše druhá řada se dostávala pod obrovský tlak. Kluci v prvním útoku se sice snažili, ale gól Tomáše kratochvíla a dva góly Ondry Kalenského stačili pouze na stav 4:7. Přesto kluci odehráli velmi dobré utkání a výborný výkon v brance předvedla Monika Sobotková.

3.třída skupina "A" nastoupila v sestavě. Holata, Vacík P., Vacík D., Pešek, Klofáč, Hoskovec, Cihlář.
Od úvodu bylo jasné, kdo bude na ledě pánem. Domácí Třebíč nedisponuje oběma týmy třeťáků s podobnou výkoností. Ledečáci opanovali průběh utkání a parádně si zastříleli - 5 gólů dal Patrik Vacík a David Pešek,  4 góly dal Klofáč, 1x skóroval Cihlář. Domácí korigovali pouze dvěma zásahy.