Soutěž: RLD - Regionální liga dorostu - nadstavba 2018/2019

datum a časdomácíhostévýsledekpoznámka
Základní část
28. 10. 2018 Ne v 13:00HC Lední medvědi PelhřimovHC Strakonice3:4 
28. 10. 2018 Ne v 17:00HC Ledeč nad SázavouDDM České Budějovice6:3 
27. 10. 2018 So v 17:00HC ChotěbořSpartak Soběslav3:2 
28. 10. 2018 Ne v 11:00HC Rytíři VlašimIHC Písek6:1 
3. 10. 2018 St v 11:00HC StrakoniceIHC Písek6:1 
3. 11. 2018 So v 18:00Spartak SoběslavHC Rytíři Vlašim2:6 
3. 11. 2018 So v 18:40DDM České BudějoviceHC Chotěboř1:4 
3. 11. 2018 So v 14:00HC Lední medvědi PelhřimovHC Ledeč nad Sázavou6:9 
11. 11. 2018 Ne v 17:00HC Ledeč nad SázavouHC Strakonice4:5SN 
10. 11. 2018 SoHC ChotěbořHC Lední medvědi Pelhřimov2:6 
11. 11. 2018 NeHC Rytíři VlašimDDM České Budějovice7:4 
11. 11. 2018 Ne v 14:30IHC PísekSpartak Soběslav2:0 
17. 11. 2018 So v 11:00HC StrakoniceSpartak Soběslav8:3 
17. 11. 2018 So v 18:40DDM České BudějoviceIHC Písek0:3 
17. 11. 2018 SoHC Lední medvědi PelhřimovHC Rytíři Vlašim5:4SN 
17. 11. 2018 So v 17:00HC Ledeč nad SázavouHC Chotěboř3:2 
24. 11. 2018 So v 17:00HC ChotěbořHC Strakonice5:6 SN 
24. 11. 2018 SoHC Rytíři VlašimHC Ledeč nad Sázavou8:4 
25. 11. 2018 Ne v 14:30IHC PísekHC Lední medvědi Pelhřimov3:5 
25. 11. 2018 Ne v 9:10Spartak SoběslavDDM České Budějovice10:3 
1. 12. 2018 SoHC StrakoniceDDM České Budějovice13:1 
1. 12. 2018 SoHC Lední medvědi PelhřimovSpartak Soběslav4:3 SN 
2. 12. 2018 Ne v 17:00HC Ledeč nad SázavouIHC Písek3:4 SN 
1. 12. 2018 So v 13:00HC ChotěbořHC Rytíři Vlašim3:8 
8. 12. 2018 SoHC Rytíři VlašimHC Strakonice3:4 SN 
8. 12. 2018 SoIHC PísekHC Chotěboř5:4 SN 
9. 12. 2018 Ne v 11:40Spartak SoběslavHC Ledeč nad Sázavou4:7 
8. 12. 2018 SoDDM České BudějoviceHC Lední medvědi Pelhřimov3:10 
15. 12. 2018 SoHC StrakoniceHC Lední medvědi Pelhřimov6:3 
15. 12. 2018 SoDDM České BudějoviceHC Ledeč nad Sázavou  
15. 12. 2018 SoSpartak SoběslavHC Chotěboř3:4 SN 
15. 12. 2018 SoIHC PísekHC Rytíři Vlašim2:5 
22. 12. 2018 SoIHC PísekHC Strakonice  
22. 12. 2018 SoHC Rytíři VlašimSpartak Soběslav7:3 
22. 12. 2018 SoHC ChotěbořDDM České Budějovice5:6 
23. 12. 2018 Ne v 17:00HC Ledeč nad SázavouHC Lední medvědi Pelhřimov3:2 SN 
5. 1. 2019 SoHC StrakoniceHC Ledeč nad Sázavou  
5. 1. 2019 SoHC Lední medvědi PelhřimovHC Chotěboř  
5. 1. 2019 SoDDM České BudějoviceHC Rytíři Vlašim  
5. 1. 2019 SoSpartak SoběslavIHC Písek  
12. 1. 2019 SoSpartak SoběslavHC Strakonice  
12. 1. 2019 SoIHC PísekDDM České Budějovice  
12. 1. 2019 SoHC Rytíři VlašimHC Lední medvědi Pelhřimov  
12. 1. 2019 So v 17:00HC ChotěbořHC Ledeč nad Sázavou  
19. 1. 2019 SoHC StrakoniceHC Chotěboř  
19. 1. 2019 So v 17:00HC Ledeč nad SázavouHC Rytíři Vlašim  
19. 1. 2019 SoHC Lední medvědi PelhřimovIHC Písek  
19. 1. 2019 SoDDM České BudějoviceSpartak Soběslav  
20. 1. 2019 NeDDM České BudějoviceHC Strakonice  
20. 1. 2019 NeSpartak SoběslavHC Lední medvědi Pelhřimov  
20. 1. 2019 NeIHC PísekHC Ledeč nad Sázavou  
20. 1. 2019 NeHC Rytíři VlašimHC Chotěboř  
2. 2. 2019 SoHC StrakoniceHC Rytíři Vlašim  
2. 2. 2019 So v 13:00HC ChotěbořIHC Písek  
3. 2. 2019 Ne v 17:00HC Ledeč nad SázavouSpartak Soběslav  
2. 2. 2019 SoHC Lední medvědi PelhřimovDDM České Budějovice  
10. 2. 2019 Ne v 17:00HC Ledeč nad SázavouDDM České Budějovice  
10. 2. 2019 NeHC Rytíři VlašimIHC Písek  
10. 2. 2019 NeHC Lední medvědi PelhřimovHC Strakonice  
9. 2. 2019 So v 13:00HC ChotěbořSpartak Soběslav  
16. 2. 2019 SoHC StrakoniceIHC Písek  
16. 2. 2019 SoSpartak SoběslavHC Rytíři Vlašim  
16. 2. 2019 SoDDM České BudějoviceHC Chotěboř  
16. 2. 2019 SoHC Lední medvědi PelhřimovHC Ledeč nad Sázavou  
23. 2. 2019 So v 17:00HC Ledeč nad SázavouHC Strakonice  
23. 2. 2019 So v 13:00HC ChotěbořHC Lední medvědi Pelhřimov  
23. 2. 2019 SoHC Rytíři VlašimDDM České Budějovice  
23. 2. 2019 SoIHC PísekSpartak Soběslav  
2. 3. 2019 SoHC StrakoniceSpartak Soběslav  
2. 3. 2019 SoDDM České BudějoviceIHC Písek  
2. 3. 2019 SoHC Lední medvědi PelhřimovHC Rytíři Vlašim  
3. 3. 2019 Ne v 17:00HC Ledeč nad SázavouHC Chotěboř  
9. 3. 2019 So v 13:00HC ChotěbořHC Strakonice  
9. 3. 2019 SoHC Rytíři VlašimHC Ledeč nad Sázavou  
9. 3. 2019 SoIHC PísekHC Lední medvědi Pelhřimov  
9. 3. 2019 SoSpartak SoběslavDDM České Budějovice  
16. 3. 2019 So v 13:00HC ChotěbořHC Rytíři Vlašim  
16. 3. 2019 SoHC StrakoniceDDM České Budějovice  
16. 3. 2019 SoHC Lední medvědi PelhřimovSpartak Soběslav  
17. 3. 2019 Ne v 17:00HC Ledeč nad SázavouIHC Písek  
23. 3. 2019 SoHC Rytíři VlašimHC Strakonice  
23. 3. 2019 SoIHC PísekHC Chotěboř  
23. 3. 2019 SoSpartak SoběslavHC Ledeč nad Sázavou  
23. 3. 2019 SoDDM České BudějoviceHC Lední medvědi Pelhřimov