Soutěž: PHL - 1.liga 2018/2019

datum a časdomácíhostévýsledekpoznámka
Play-off
datum nezadánBERANI OBRVAŇKLUK PUK TEAM  detail   
datum nezadánBERANI OBRVAŇKLUK PUK TEAM  detail   
datum nezadánHC D.KRALOVICEBOSTONI ŘENDĚJOV  detail   
datum nezadánHC D.KRALOVICEBOSTONI ŘENDĚJOV  detail   
datum nezadánATOSKOŽLÍ  detail   
datum nezadánATOSKOŽLÍ  detail   
datum nezadánHC GOLČŮV JENÍKOVGRIZZLY HRADEC  detail   
datum nezadánHC GOLČŮV JENÍKOVGRIZZLY HRADEC  detail   
datum nezadánBERANI OBRVAŇGRIZZLY HRADEC  detail   
datum nezadánBERANI OBRVAŇGRIZZLY HRADEC  detail   
datum nezadánHC D.KRALOVICEATOS  detail   
datum nezadánHC D.KRALOVICEATOS  detail   
datum nezadánATOSBERANI OBRVAŇ  detail   
datum nezadánATOSBERANI OBRVAŇ  detail   
datum nezadánHC D.KRALOVICEGRIZZLY HRADEC  detail   
datum nezadánHC D.KRALOVICEGRIZZLY HRADEC  detail   
Základní část
10. 10. 2018 St v 21:00HC D.KRALOVICEHC GOLČŮV JENÍKOV3:22:0,0:1,1:1detail   
30. 9. 2018 Ne v 19:30ATOSBERANI OBRVAŇ2:40:2,1:1,1:1detail   
30. 9. 2018 Ne v 21:00HNĚVKOVICEKLUK PUK TEAM5:51:1,2:2,2:2detail   
1. 10. 2018 Po v 19:30KROKODÝLBOSTONI ŘENDĚJOV1:71:3,0:0,0:4detail   
1. 10. 2018 Po v 21:00KOŽLÍSALVE  
19. 2. 2019 Út v 19:30BOSTONI ŘENDĚJOVKOŽLÍ5:0kontumacedetail   
7. 10. 2018 Ne v 16:30KLUK PUK TEAMKROKODÝL7:22:1,4:1,1:0detail   
7. 10. 2018 Ne v 18:00BERANI OBRVAŇHNĚVKOVICE8:15:0,3:1,0:0detail   
6. 10. 2018 So v 15:00HC GOLČŮV JENÍKOVATOS3:30:1,2:2,1:0detail   
7. 10. 2018 Ne v 19:30GRIZZLY HRADECHC D.KRALOVICE2:21:0,1:2,0:0detail   
9. 10. 2018 Út v 21:00ATOSGRIZZLY HRADEC2:70:1,2:1,0:5detail   
13. 10. 2018 So v 16:30HNĚVKOVICEHC GOLČŮV JENÍKOV2:41:2,0:1,1:1detail   
11. 10. 2018 Čt v 21:00KROKODÝLBERANI OBRVAŇ3:81:4,2:0,0:4detail   
14. 10. 2018 Ne v 19:30KOŽLÍKLUK PUK TEAM4:11:0,2:0,1:1detail   
13. 10. 2018 So v 15:00SALVEBOSTONI ŘENDĚJOV  
20. 10. 2018 So v 12:00KLUK PUK TEAMSALVE  
20. 10. 2018 So v 12:00BERANI OBRVAŇKOŽLÍ3:51:2,1:1,1:2detail   
16. 10. 2018 Út v 21:00HC GOLČŮV JENÍKOVKROKODÝL8:13:1,2:0,3:0detail   
3. 11. 2018 So v 18:00GRIZZLY HRADECHNĚVKOVICE6:41:2,3:1,2:1detail   
24. 10. 2018 St v 21:00HC D.KRALOVICEATOS4:11:0,1:1,2:0detail   
22. 10. 2018 Po v 19:30HNĚVKOVICEHC D.KRALOVICE3:50:2,2:3,0:1detail   
23. 10. 2018 Út v 19:30KROKODÝLGRIZZLY HRADEC0:50:1,0:3,0:1detail   
25. 10. 2018 Čt v 21:00KOŽLÍHC GOLČŮV JENÍKOV2:51:1,0:1,1:3detail   
23. 10. 2018 Út v 21:00SALVEBERANI OBRVAŇ  
6. 1. 2019 Ne v 21:00BOSTONI ŘENDĚJOVKLUK PUK TEAM7:43:3,1:0,3:1detail   
27. 10. 2018 So v 16:30BERANI OBRVAŇBOSTONI ŘENDĚJOV4:32:1,0:1,2:1detail   
28. 10. 2018 Ne v 16:30HC GOLČŮV JENÍKOVSALVE  
27. 10. 2018 So v 10:30GRIZZLY HRADECKOŽLÍ2:11:0,1:0,0:1detail   
28. 10. 2018 Ne v 21:00HC D.KRALOVICEKROKODÝL13:01:0,7:0,5:0detail   
29. 10. 2018 Po v 19:30ATOSHNĚVKOVICE7:22:1,3:0,2:1detail   
3. 11. 2018 So v 15:00KROKODÝLATOS2:100:3,1:6,1:1detail   
14. 11. 2018 St v 21:00KOŽLÍHC D.KRALOVICE4:10:0,3:1,1:0detail   
3. 11. 2018 So v 18:00SALVEGRIZZLY HRADEC  
4. 11. 2018 Ne v 18:00BOSTONI ŘENDĚJOVHC GOLČŮV JENÍKOV4:61:4,2:1,1:1detail   
4. 11. 2018 Ne v 19:30KLUK PUK TEAMBERANI OBRVAŇ3:70:2,2:2,1:3detail   
8. 11. 2018 Čt v 19:30HC GOLČŮV JENÍKOVKLUK PUK TEAM6:21:2,3:0,2:0detail   
8. 11. 2018 Čt v 21:00GRIZZLY HRADECBOSTONI ŘENDĚJOV4:02:0,2:0,0:0detail   
11. 11. 2018 Ne v 16:30HC D.KRALOVICESALVE  
9. 2. 2019 So v 18:00ATOSKOŽLÍ2:10:0,1:1,1:0detail   
11. 11. 2018 Ne v 19:30HNĚVKOVICEKROKODÝL2:20:0,1:1,1:1detail   
17. 11. 2018 So v 12:00KOŽLÍHNĚVKOVICE7:52:0,3:4,2:1detail   
17. 11. 2018 So v 12:00SALVEATOS  
15. 11. 2018 Čt v 21:00BOSTONI ŘENDĚJOVHC D.KRALOVICE1:21:1,0:1,0:0detail   
17. 11. 2018 So v 15:00KLUK PUK TEAMGRIZZLY HRADEC7:42:0,4:2,1:2detail   
17. 11. 2018 So v 13:30BERANI OBRVAŇHC GOLČŮV JENÍKOV6:51:1,4:1,1:3detail   
19. 11. 2018 Po v 19:30GRIZZLY HRADECBERANI OBRVAŇ3:61:1,0:2,2:3detail   
20. 11. 2018 Út v 21:00HC D.KRALOVICEKLUK PUK TEAM6:65:3,0:1,1:2detail   
20. 11. 2018 Út v 19:30ATOSBOSTONI ŘENDĚJOV9:12:1,3:0,4:0detail   
19. 11. 2018 Po v 21:00HNĚVKOVICESALVE  
22. 11. 2018 Čt v 19:30KROKODÝLKOŽLÍ2:60:2,1:4,1:0detail   
26. 11. 2018 Po v 19:30SALVEKROKODÝL  
29. 11. 2018 Čt v 21:00BOSTONI ŘENDĚJOVHNĚVKOVICE6:33:0,1:2,2:1detail   
27. 11. 2018 Út v 19:30KLUK PUK TEAMATOS2:72:3,0:2,0:2detail   
25. 11. 2018 Ne v 19:30BERANI OBRVAŇHC D.KRALOVICE2:32:2,0:1,0:0detail   
25. 11. 2018 Ne v 21:00HC GOLČŮV JENÍKOVGRIZZLY HRADEC3:61:3,1:3,1:0detail   
1. 12. 2018 So v 13:30HC GOLČŮV JENÍKOVHC D.KRALOVICE1:100:3,0:4,1:3detail   
1. 12. 2018 So v 15:00BERANI OBRVAŇATOS10:23:1,3:1,4:0detail   
2. 12. 2018 Ne v 21:00KLUK PUK TEAMHNĚVKOVICE5:22:2,2:0,1:0detail   
21. 2. 2019 Čt v 21:00BOSTONI ŘENDĚJOVKROKODÝL6:31:2,4:1,1:0detail   
2. 12. 2018 Ne v 21:00SALVEKOŽLÍ  
9. 12. 2018 Ne v 16:30KOŽLÍBOSTONI ŘENDĚJOV5:21:1,2:2,2:0detail   
9. 12. 2018 Ne v 18:00KROKODÝLKLUK PUK TEAM2:51:1,0:1,1:3detail   
10. 12. 2018 Po v 21:00HNĚVKOVICEBERANI OBRVAŇ0:110:5,0:3,0:3detail   
11. 12. 2018 Út v 21:00ATOSHC GOLČŮV JENÍKOV4:02:0,1:0,1:0detail   
9. 12. 2018 Ne v 19:30HC D.KRALOVICEGRIZZLY HRADEC2:00:0,1.0,1:0detail   
16. 12. 2018 Ne v 16:30GRIZZLY HRADECATOS5:31:1,2:1,2:1detail   
17. 12. 2018 Po v 19:30HC GOLČŮV JENÍKOVHNĚVKOVICE2:20:0,1:2,1:0detail   
16. 12. 2018 Ne v 19:30BERANI OBRVAŇKROKODÝL7:41:0,1:0,5:4detail   
16. 12. 2018 Ne v 18:00KLUK PUK TEAMKOŽLÍ2:40:1,0:2,2:1detail   
16. 12. 2018 Ne v 18:00BOSTONI ŘENDĚJOVSALVE  
6. 1. 2019 Ne v 18:00SALVEKLUK PUK TEAM  
6. 1. 2019 Ne v 19:30KOŽLÍBERANI OBRVAŇ3:62:1,1:2,0:3detail   
8. 1. 2019 Út v 19:30KROKODÝLHC GOLČŮV JENÍKOV0:130:5,0:3,0:5detail   
7. 1. 2019 Po v 21:00HNĚVKOVICEGRIZZLY HRADEC0:5kontumacedetail   
6. 1. 2019 Ne v 18:00ATOSHC D.KRALOVICE3:20:1,2:1,1:0detail   
13. 1. 2019 Ne v 18:00HC D.KRALOVICEHNĚVKOVICE5:11:0,1:0,3:1detail   
13. 1. 2019 Ne v 16:30GRIZZLY HRADECKROKODÝL8:23:0,2:1,5:0detail   
13. 1. 2019 Ne v 19:30HC GOLČŮV JENÍKOVKOŽLÍ2:10:1,1:0,1:0detail   
13. 1. 2019 Ne v 21:00BERANI OBRVAŇSALVE  
14. 1. 2019 Po v 19:30KLUK PUK TEAMBOSTONI ŘENDĚJOV6:61:1,1:1,4:4detail   
20. 1. 2019 Ne v 18:00BOSTONI ŘENDĚJOVBERANI OBRVAŇ3:72:2,1:2,0:3detail   
20. 1. 2019 Ne v 16:30SALVEHC GOLČŮV JENÍKOV  
2. 3. 2019 So v 15:00KOŽLÍGRIZZLY HRADEC2:70:2,0:4,2:1detail   
20. 1. 2019 Ne v 16:30KROKODÝLHC D.KRALOVICE0:60:3,0:2,0:1detail   
20. 1. 2019 Ne v 19:30HNĚVKOVICEATOS2:70:4,0:0,2:3detail   
24. 2. 2019 Ne v 21:00ATOSKROKODÝL8:03:0,2:0,3:0detail   
27. 1. 2019 Ne v 18:00HC D.KRALOVICEKOŽLÍ6:23:0,1:1,2:1detail   
26. 1. 2019 So v 16:30GRIZZLY HRADECSALVE  
2. 3. 2019 So v 16:30HC GOLČŮV JENÍKOVBOSTONI ŘENDĚJOV8:32:1,5:1,1:2detail   
19. 2. 2019 Út v 21:00BERANI OBRVAŇKLUK PUK TEAM8:73:4,1:3,4:0detail   
2. 2. 2019 So v 13:30KLUK PUK TEAMHC GOLČŮV JENÍKOV5:61:1,1:3,3:2detail   
2. 2. 2019 So v 12:00BOSTONI ŘENDĚJOVGRIZZLY HRADEC6:50:2,4:3,2:0detail   
2. 2. 2019 So v 13:30SALVEHC D.KRALOVICE  
31. 1. 2019 Čt v 21:00KOŽLÍATOS0:50:0,0:4,0:1detail   
2. 2. 2019 So v 15:00KROKODÝLHNĚVKOVICE3:41:0,1:3,1:1detail   
5. 2. 2019 Út v 19:30HNĚVKOVICEKOŽLÍ0:30:2,0:1,0:0detail   
4. 2. 2019 Po v 21:00ATOSSALVE  
7. 2. 2019 Čt v 21:00HC D.KRALOVICEBOSTONI ŘENDĚJOV3:12:0,1:0,0:1detail   
7. 2. 2019 Čt v 19:30GRIZZLY HRADECKLUK PUK TEAM8:52:2,4:2,2:1detail   
5. 2. 2019 Út v 21:00HC GOLČŮV JENÍKOVBERANI OBRVAŇ4:32:1,1:2,1:0detail   
12. 2. 2019 Út v 21:00BERANI OBRVAŇGRIZZLY HRADEC6:53:1,3:1,0:3detail   
12. 2. 2019 Út v 19:30KLUK PUK TEAMHC D.KRALOVICE2:31:0,1:1,0:2detail   
17. 2. 2019 Ne v 18:00BOSTONI ŘENDĚJOVATOS4:91:4,2:3,1:2detail   
14. 2. 2019 Čt v 21:00SALVEHNĚVKOVICE  
14. 2. 2019 Čt v 19:30KOŽLÍKROKODÝL6:01:0,1:0,4:0detail   
23. 2. 2019 So v 13:30KROKODÝLSALVE  
23. 2. 2019 So v 15:00HNĚVKOVICEBOSTONI ŘENDĚJOV6:71:3,2:3,3:1detail   
3. 3. 2019 Ne v 21:00ATOSKLUK PUK TEAM4:20:1,1:1,3:0detail   
24. 2. 2019 Ne v 16:30HC D.KRALOVICEBERANI OBRVAŇ6:62:0,2:5,2:1detail   
23. 2. 2019 So v 10:30GRIZZLY HRADECHC GOLČŮV JENÍKOV1:80:2,1:4,0:2detail