Tučně - označte text a stiskněte tlačítko B Kurzíva - označte text a stiskněte tlačítko I Podtržení - označte text a stiskněte tlačítko U
smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile

<< Příspěvky: 21 - 40 (celkem 3795 příspěvků) >>

HančaSmutné, letos už ani plakát na Ledové peklo není, pouze nenápadná poznámka úvodní stránce. Propagace mimo stánky žádná, to bude
FandaVe středu zápas s Chrudimí tedy opět zase veselo bude v Atos aréněsmile!
Jinak včera opět Ledeč/HB B pěkný výsledek a to jsou na dně tabulky smile
AutorVytvořeno: 22. 11. 2017, 15:32
FandaTak dnes Moravská smile trochu mám strach že to bude jako vždy tedy nářez smilesmile
Tipovací soutěž muže začít - můj typ Ledeč/Moravská 2:13 trochu jim fandit musím smile jsem Ledečák smile
AutorVytvořeno: 20. 11. 2017, 10:39
fakírčekal bych nějaké vyjádření klubu....
Jsou tyto stránky vůbec oficiální? nebo jen fanouškovské?
Přijde mi to nebo tady opravdu není zájem o fanouškovskou základnu?
AutorVytvořeno: 13. 11. 2017, 15:45
FandaBranky a nahrávky: 9. Zavřel (Král), 12. Zavřel, 28. Krejza (Pilař L.), 31. Kopečný, 40. Zavřel (Král), 42. Krejza (Pilař L., Kopečný), 51. Kopečný (Krejza), 54. Pilař M. (Lichtag), 56. Zavřel, 59. Březka (Krejza)

Rozhodčí: Barek - Plch, Louda

Vyloučení: 2:9 + Skotar (LED) TH, Kittler (LED) 5 + OK, Pilař L. (CHN) 5 + OK, využití 0:0, oslabení 0:1

Střely na branku: 33:49
Diváci: 125
HC Ledeč nad Sázavou: Sochor - Červinka, Smolko, Hrabaň, Zigmund, Šváb, Šimůnek - Skotar, Bambula, Sádlo, Štěpán, Krajíček, Hubert, Bernard, Vaněk

HC Choceň: Joska - Vacek, Kousalík, Březka, Marek, Novák, Jehlička, Dvořák - Král, Zavřel, Nečas, Pilař L., Kopečný, Krejza, Lichtag, Pilař M., Kučera

KOMENTÁŘ

Choceň přijela na Vysočinu jako favorit, ale první část tomu rozhodně neodpovídala. Sice Matěj Pilař i Marek Zavřel měli šance hned v úvodu, nicméně domácí poctivě kontrovali. Choceňští nebezpečné situace ve své třetině řešili mnohdy za hranicí pravidel, ale osm minut ve čtyřech přežili bez úhony. Poprvé rozvlnil síť za Sochorem Marek Zavřel, kterého do šance poslal Dan Král - 0:1. Choceňská dvacettrojka byla na Vysočině při chuti a v jednom z oslabení přetavila svůj brejk ve druhou branku - 0:2.

Po zahřívacích dvaceti minutách, kdy se Spartak doslova přizpůsobil tempu domácích a trenéři neměli moc důvodů své svěřence chválit, nastoupila Choceň do prostřední části aktivněji. Na další branku si ale diváci museli počkat dlouhých osm minut, kdy jim radost udělala akce Lukáše Pilaře na jejímž konci byl Jan Krejza - 0:3. Definitivně položil domácí na lopatky samostatný únik Jakuba Kopečného - 0:4. I když si vzal domácí trenér čas na poradu, tak to jeho svěřencům moc nepomohlo. V poslední minutě zkompletoval svůj hattrick Marek Zavřel - 0:5.

Závěrečnou periodu načal přesnou trefou Jan Krejza - 0:6. Pak Choceňští přežili i dlouhých 50 sekund ve třech a do gólových statistik se zapsali postupně Jakub Kopečný, Matěj Pilař, Marek Zavřel a desítku rozsvítil Filip Březka - 0:10. Kdo vydržel na zimním stadionu až do poslední minuty, tak byl svědkem dvou pěstních potyček, za které hlavní rozdával vysoké tresty. Závěr byl tedy trochu hektický, ale vezeme tři body a Ondřej Joska první nulu v sezóně.
AutorVytvořeno: 12. 11. 2017, 13:53
fanDnes zápas Ledeč -Chocen od 17hod
AutorVytvořeno: 11. 11. 2017, 09:32
fanoušekAsi nejlepší je pozvánka na úvodní stránce: smile

Příští zápas v ATOS aréně !
Středa 11.10.2017 od 18:30
Domácí i hosté potřebují nějaké body. Utkání zatím nebodujících týmů už tuto středu. Přijďte podpořit naše hráče!
AutorVytvořeno: 10. 11. 2017, 12:17
fakírTo, že přijdu na zápas a jsem váš fanoušek tím to přeci nekončí.... Potřebuju informace, rozhovory, co a jak bude, abych věděl, že příště mám přijít znovu (hraje se hokej přeci pro fanoušky ne?)... Nejde přeci jen, že v této situaci budete hrát mizernej hokej a ještě k tomu prdět na fanoušky. Zatím je to tak, že kdybych nečerpal ze stránek soupeřů, tak nevím kolikátí jste, kolikátý je soupeř a co od vás čekat.... to je prostě smutné...
AutorVytvořeno: 10. 11. 2017, 12:13
fakírJsou tyto stránky vůbec funkční? Každou sezónu jsou tu jen na začátku plky o tom jak to bude lepší a pak po pár prohraných zápasech totální kolaps informací, tabulek, statistik, apod. Jak to s tímto klubem vůbec myslíte? jde to vás vůbec brát vážně? Nemyslím to zle, jsem fanoušek který chce být informován i když se třeba prohraje (je to jen sport), ale tady se pořád něco jakoby schovává, na něco se vymlouvá.
AutorVytvořeno: 09. 11. 2017, 10:49
Už dost HC Světlá nad Sázavou - HC Ledeč nad Sázavou
13:2
3:1, 4:1, 6:0
AutorVytvořeno: 09. 11. 2017, 08:51
FaNedůstojné už kolikátá prohra o deset a více branek.
AutorVytvořeno: 06. 11. 2017, 09:12
Fanda11.kolo, neděle 5.11.2017, 17:00
HC Ledeč nad Sázavou - HC Chotěboř 2:12 (1:3, 0:6, 0smile
Branky a nahrávky: 4:04 Skotar, 19:57 Havel Marián - 0:52 Havel (Křesťan), 16:56 Eis (Dvořák), 18:22 Činčila B. (Mendl), 21:01 Dvořák (Eis, Křesťan), 29:30 Svoboda (Eis), 30:10 Mašek Petr (Vlček), 33:57 Eis (Dvořák, Bušek), 34:55 Mašek Petr (Vlček), 36:02 Hospodka (Dvořák), 41:26 Svoboda, 52:04 Havel (Nguyen), 57:15 Svoboda (Bušek) Rozhodčí: Kukeně - Souček, Málek Vyloučení: 10:6, Sádlo - Ledeč OT Využití: 0:1 V oslabení: 0:0 Diváci: 115 Zásahy brankářů: 44:11
HC Ledeč nad Sázavou: Sochor (36:02 Březina) - Červinka, Hrabaň, Zigmund, Šváb, Šimůnek - Krajíček Jakub, Kittler, Cíp, Vantuch, Havel Marián, Bambula, Skotar, Štěpán, Sádlo, Krajíček Bohumil, Hubert, Bernard
HC Chotěboř: Pešek Matěj - Vácha, Ludvík, Bušek, Mendl, Krejčí, Mašek Patrik - Havel, Křesťan, Nguyen, Dvořák, Svoboda, Eis, Hlídek, Mašek Petr, Vlček, Hospodka, Činčila Benjamin
Chyběli : Hamarič, Pešek Tomáš, Hajšman, Musílek, Klofáč

KOMENTÁŘ

Po protrápené první třetině naše mužstvo ve zbytku utkání splnilo roli favorita a veze domů povinné 3 body.

Soupeř od druhé části již nestačil s naším mužstvem tolik bruslit a diváci viděli v této části v síti domácích brankářů 6 branek.

Závěrečná část se víceméně již pouze dohrávala.
AutorVytvořeno: 30. 10. 2017, 09:02
fAktuality
Dvouciferná výhra v Ledči.

30.10.2017

Ledeč - dobrodružná jízda ve vichřici začala již v Hlinsku ( nad sjezdovkou spadly ve 13 hod. dráty s el. vedením na silnici a provoz na Havl. Brod byl uzavřen). Vlak z Hlinska do Havl. Brodu nejezdil. Pak pokračovala jízda rozlámanými lesy a objížďkami. Štěstí že jsme vyjeli dřív a stihli dokonce i rozbruslení. V Ledči také probíhal problém se svícením chvíli světlo, chvíli šero. Ale hrálo se!

Od začátku utkání se hra více méně odehrávala ve třetině domácích, prvních deset minut dokázali domácí vzdorovat. V 11 minutě řešil góloman T. Gregor špatnou rozehrávku spoluhráčů a musel hluboko do pásma, situaci vyhodnotil správně a stihl vypíchnout puk dřív než se na něj řídit osamocený hráč. Hlinečtí následně zabrali a ve 12 minutě otevřel skóre L. Brebera, když dvakrát od modré pálil A. Brázda 0:1. V 15 minutě uvolnil J. Plachý do brejku M. Havla a vylo to 0:2. Ještě v téže minutě zasadit třetí ránu domácím svým sólem, kdy prokličkoval až před branku a ukázkově vymetl pavouky z horního růžku Vaňkovy branky 0:3.

Na začátku druhé třetiny se domácí pokusili korigovat nepříznivý stav, ale T. Gregor dvakrát bezchybně řešil situaci. Pak již začal brakový kolotoč hostí. D. Pazourek zametl puk do branky pro akci P. Pelána 0.4. Ve 29 minutě R.Chvojka po vyhrané buly R.Velínského a souhře s R.Sobotkou 0:5. Ve 32 minutě Měli domácí šanci snížit po nařízeném trestném střílení ale střelu M. Vantucha góman hostí dobře kryl. Následoval trest po akci V. Makovského,který projel přes dva hráče a M. Havel opět zakončoval 0:6. Ve 40 minutě padly dokonce dvě branky nejprve obrana domácích zapomněla na L. Králička a ten sám nebráněn nečekal a pohotově poslal puk pod horní tyč 0:7, jen co se vhodila buly následoval rychlá kolotoč příhrávek Velínského, Chvojky s Havlem a na dorážku si od modré sjel A. Pazdera 0:8.

utkání: Ledeč nad Sázavou : Hlinsko
skóre: 0 : 17
třetiny: 0:3, 0:5, 0:9
branky hosté: Brebera 2, Havel 3, Hron 2, Pazourek 3, Králíček 2, Chvojka, Pelán,Makovský, Pazdera, Velínský
asistence hosté: Králíček,Hron, Havel 3, Pelán, Makovksý, Pazourek, Chvojka 2, Plachý 2, Fink, Brázda,
sestava domácí: Vaněk - Červinka, Vala, Kittler, Vanturch, Havel, Bambula, Štěpán, Krajíček, Hubert, Brýdl, Bernard, Blažek, Šťastný, Machtka
sestava hosté: Gregor - Sobotka, Makovský,Fink, Pazdera, Pazourek, Brázda - Pelán, Hron, Plachý, Havel, Chvojka, Velínský, Brebera, Tulis, Zdražil, Králíček
vyloučení: 7/7
rozhodčí: Veselý, Brejša, Hrabal
AutorVytvořeno: 23. 10. 2017, 17:22
defJá osobně bych spíše kluky,kteří si stoupnou v Ledečských dresech na led spíše pochválil.Moc dobře vědí,že si jdou pro výprask,který nekončí jednociferným číslem.Co jiného to může být,než láska k hokeji,že jsou schopni obětovat celý den (při venkovních zápasech) a celý zápas být terčem posměchu fanoušků.Spíš by se měli zamyslet ti co dres neoblékají a dovedli mužský Ledečský hokej tam kde nyní je.
AutorVytvořeno: 23. 10. 2017, 16:11
abcOdstoupení by bylo nejrozumnější řešení... samá ostuda
AutorVytvořeno: 23. 10. 2017, 15:47
Jenda věrný fandaPROSÍM NEDĚLEJTE DÁLE NAŠEMU MĚSTU TAKOVOUTO OSTUDU A ODSTUPTE RADĚJI ZAVČAS Z TÉTO SOUTĚŽE.
AutorVytvořeno: 23. 10. 2017, 15:06
....Prosím udělejte nám radost a raději to zrušte!!! Ostuda ostuda ostuda!!!!!smile
AutorVytvořeno: 23. 10. 2017, 08:25
fTým Ledče nad Sázavou je v poslední době pro soupeře nejen jistotou tříbodového zisku, ale i slušnou šancí na zlepšení skóre a osobních statistik jednotlivých hráčů. Celek z Vysočiny dnešním utkáním navázal na sérii výsledků z kategorie děsivých (4:23, 0:11, 7smile a odvezl si od Chrudimky sedmnáctibrankový příděl. Chrudimský Chalupa navíc ani jednou neinkasoval.
Neděle 22.10.2017, 18:00 | ZS v Chrudimi

Krajská liga mužů, 2017 - 2018
HC Chrudim - HC Ledeč nad Sázavou
17:0
6:0 6:0 5:0

Branky a asistence: 2. Kišš (Urban), 4. Novák (Cvrček), 11. Karásek (O. Polák, Haltuch), 14. O. Polák (Haltuch), 16. Kišš (Jan Polák), 19. Dobiáš, 21. Dobiáš (Novák), 22. Jan Polák (Kišš), 24. Plch (Brožek), 34. Štěpánek (Jan Polák, Kišš), 35. Karásek, 36. Dobiáš (Plch), 47. Štěpánek, 49. Plch (Dobiáš), 54. Haltuch (Kalous), 55. Plch (Novák), 59. Dobiáš (Novák)

Vyloučení: 1:2
Využití: 1:0
V oslabení: 0:0
Střely: 57:11

Rozhodčí: Prchal - Padevět, Zemánek

Diváci: 132

HC Chrudim: Chalupa – Urban, Klement, Pilař, Seidler, Budínský, Kalous, Brožek, Hudec – Plch, Novák, Dobiáš, Kišš, David Cvrček, Karásek, Haltuch, Ondřej Polák, Koreček, Jan Polák, Štěpánek

HC Ledeč nad Sázavou: Sochor (od 22. do 40. minuty Vaněk) – Zigmund, Červinka - Štěpán, Bambula, Vantuch, Hubert, Krajíček, Šťastný, Brýdl, Bernard, Blažek