Tučně - označte text a stiskněte tlačítko B Kurzíva - označte text a stiskněte tlačítko I Podtržení - označte text a stiskněte tlačítko U
smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile
Opište prosím písmena z obrázku.

Příspěvky: 1 - 20 (celkem 3783 příspěvků) >>

AutorVytvořeno: 11. 12. 2017, 11:27
MílaODSTOUPENÍ A MUŽSTVA ZE SOUTĚŽE PO UKONČENÍ ZÁKLADNÍ ČÁSTI JE ROZUMNÉ. STEJNĚ JSME VŠEM JEN PRO SMÍCH. VĚŘME V LEPŠÍ BUDOUCNOST. A NEMACHRUJME PŘED NOVOU SEZONOU. SKROMNOST BUDE NA MÍSTĚ. A HRÁT SPÍŠ SOUTĚŽ VYSOČINY S NÁMĚŠTÍ NAD OSLAVOU A DALŠÍMI NÁM PŘIMĚŘENÝMI SOUPEŘI. HODNĚ ZDARU DO DALŠÍ ČINNOSTI.
AutorVytvořeno: 05. 12. 2017, 09:20
FVýsledky sice nebyly nic moc ,ale je to škoda takhle skončit težko se to bude dávat znovu dohromady.Je to krok z pátky Ledečského hokeje .
David PrůdekDobrý den,

všem rodičům se omlouváme, že jsme neprovedli zrušení termínu v této sekci webu. Bruslení je zrušeno z důvodu návštěvy Mikuláše v některých ze školek a bude na konci sezóny nahrazeno. Opravu na webu provedeme. Omlouvám se, David Průdek
AutorVytvořeno: 02. 12. 2017, 22:59
RodičDobrý den, dle tohoto odkazu: http://www.hcledec.cz/Terminy-brusleni.html - má být pro MŠ Ledeč školička bruslení následující v úterý od cca 8 h, v rozpise ledů je však tento termín neobsazen, co je prosím správně? Děkuji za info.
AutorVytvořeno: 02. 12. 2017, 12:44
fakírAno pane Malík máte pravdu na tomto webu jsou opravdu všechny potřebné informace...smile
Přihlásil bych tento web do nějaké soutěže o nejpřehlednější a nejaktuálnější web roku 2017.
Hlavně záložka muži opravdu přehlídka aktualit...smile
AutorVytvořeno: 01. 12. 2017, 12:44
Jan MalíkPlakát na Ledové peklo letos opravdu není.
Mimo web a FB jsme neprezentovali tuto akci. Na webu není jen nenápadná poznámka. Hlavní informace je mezi novinkami na titulní stránce v hlavním horním banneru, dále ve zprávách na hlavní stránce a v rozpisu ledů. V rozpisu ledů je Ledové peklo uvedeno již od konce září. Stejně jako například již nyní je informace o Ledečské piruetě, která bude v březnu.
AutorVytvořeno: 30. 11. 2017, 13:45
HančaSmutné, letos už ani plakát na Ledové peklo není, pouze nenápadná poznámka úvodní stránce. Propagace mimo stánky žádná, to bude
AutorVytvořeno: 27. 11. 2017, 14:56
FandaVe středu zápas s Chrudimí tedy opět zase veselo bude v Atos aréněsmile!
Jinak včera opět Ledeč/HB B pěkný výsledek a to jsou na dně tabulky smile
AutorVytvořeno: 22. 11. 2017, 15:32
FandaTak dnes Moravská smile trochu mám strach že to bude jako vždy tedy nářez smilesmile
Tipovací soutěž muže začít - můj typ Ledeč/Moravská 2:13 trochu jim fandit musím smile jsem Ledečák smile
AutorVytvořeno: 20. 11. 2017, 10:39
fakírčekal bych nějaké vyjádření klubu....
Jsou tyto stránky vůbec oficiální? nebo jen fanouškovské?
Přijde mi to nebo tady opravdu není zájem o fanouškovskou základnu?
AutorVytvořeno: 13. 11. 2017, 15:45
FandaBranky a nahrávky: 9. Zavřel (Král), 12. Zavřel, 28. Krejza (Pilař L.), 31. Kopečný, 40. Zavřel (Král), 42. Krejza (Pilař L., Kopečný), 51. Kopečný (Krejza), 54. Pilař M. (Lichtag), 56. Zavřel, 59. Březka (Krejza)

Rozhodčí: Barek - Plch, Louda

Vyloučení: 2:9 + Skotar (LED) TH, Kittler (LED) 5 + OK, Pilař L. (CHN) 5 + OK, využití 0:0, oslabení 0:1

Střely na branku: 33:49
Diváci: 125
HC Ledeč nad Sázavou: Sochor - Červinka, Smolko, Hrabaň, Zigmund, Šváb, Šimůnek - Skotar, Bambula, Sádlo, Štěpán, Krajíček, Hubert, Bernard, Vaněk

HC Choceň: Joska - Vacek, Kousalík, Březka, Marek, Novák, Jehlička, Dvořák - Král, Zavřel, Nečas, Pilař L., Kopečný, Krejza, Lichtag, Pilař M., Kučera

KOMENTÁŘ

Choceň přijela na Vysočinu jako favorit, ale první část tomu rozhodně neodpovídala. Sice Matěj Pilař i Marek Zavřel měli šance hned v úvodu, nicméně domácí poctivě kontrovali. Choceňští nebezpečné situace ve své třetině řešili mnohdy za hranicí pravidel, ale osm minut ve čtyřech přežili bez úhony. Poprvé rozvlnil síť za Sochorem Marek Zavřel, kterého do šance poslal Dan Král - 0:1. Choceňská dvacettrojka byla na Vysočině při chuti a v jednom z oslabení přetavila svůj brejk ve druhou branku - 0:2.

Po zahřívacích dvaceti minutách, kdy se Spartak doslova přizpůsobil tempu domácích a trenéři neměli moc důvodů své svěřence chválit, nastoupila Choceň do prostřední části aktivněji. Na další branku si ale diváci museli počkat dlouhých osm minut, kdy jim radost udělala akce Lukáše Pilaře na jejímž konci byl Jan Krejza - 0:3. Definitivně položil domácí na lopatky samostatný únik Jakuba Kopečného - 0:4. I když si vzal domácí trenér čas na poradu, tak to jeho svěřencům moc nepomohlo. V poslední minutě zkompletoval svůj hattrick Marek Zavřel - 0:5.

Závěrečnou periodu načal přesnou trefou Jan Krejza - 0:6. Pak Choceňští přežili i dlouhých 50 sekund ve třech a do gólových statistik se zapsali postupně Jakub Kopečný, Matěj Pilař, Marek Zavřel a desítku rozsvítil Filip Březka - 0:10. Kdo vydržel na zimním stadionu až do poslední minuty, tak byl svědkem dvou pěstních potyček, za které hlavní rozdával vysoké tresty. Závěr byl tedy trochu hektický, ale vezeme tři body a Ondřej Joska první nulu v sezóně.
AutorVytvořeno: 12. 11. 2017, 13:53
fanDnes zápas Ledeč -Chocen od 17hod
AutorVytvořeno: 11. 11. 2017, 09:32
fanoušekAsi nejlepší je pozvánka na úvodní stránce: smile

Příští zápas v ATOS aréně !
Středa 11.10.2017 od 18:30
Domácí i hosté potřebují nějaké body. Utkání zatím nebodujících týmů už tuto středu. Přijďte podpořit naše hráče!
AutorVytvořeno: 10. 11. 2017, 12:17
fakírTo, že přijdu na zápas a jsem váš fanoušek tím to přeci nekončí.... Potřebuju informace, rozhovory, co a jak bude, abych věděl, že příště mám přijít znovu (hraje se hokej přeci pro fanoušky ne?)... Nejde přeci jen, že v této situaci budete hrát mizernej hokej a ještě k tomu prdět na fanoušky. Zatím je to tak, že kdybych nečerpal ze stránek soupeřů, tak nevím kolikátí jste, kolikátý je soupeř a co od vás čekat.... to je prostě smutné...
AutorVytvořeno: 10. 11. 2017, 12:13
fakírJsou tyto stránky vůbec funkční? Každou sezónu jsou tu jen na začátku plky o tom jak to bude lepší a pak po pár prohraných zápasech totální kolaps informací, tabulek, statistik, apod. Jak to s tímto klubem vůbec myslíte? jde to vás vůbec brát vážně? Nemyslím to zle, jsem fanoušek který chce být informován i když se třeba prohraje (je to jen sport), ale tady se pořád něco jakoby schovává, na něco se vymlouvá.
AutorVytvořeno: 09. 11. 2017, 10:49
Už dost HC Světlá nad Sázavou - HC Ledeč nad Sázavou
13:2
3:1, 4:1, 6:0
AutorVytvořeno: 09. 11. 2017, 08:51
FaNedůstojné už kolikátá prohra o deset a více branek.
AutorVytvořeno: 06. 11. 2017, 09:12
Fanda11.kolo, neděle 5.11.2017, 17:00
HC Ledeč nad Sázavou - HC Chotěboř 2:12 (1:3, 0:6, 0smile
Branky a nahrávky: 4:04 Skotar, 19:57 Havel Marián - 0:52 Havel (Křesťan), 16:56 Eis (Dvořák), 18:22 Činčila B. (Mendl), 21:01 Dvořák (Eis, Křesťan), 29:30 Svoboda (Eis), 30:10 Mašek Petr (Vlček), 33:57 Eis (Dvořák, Bušek), 34:55 Mašek Petr (Vlček), 36:02 Hospodka (Dvořák), 41:26 Svoboda, 52:04 Havel (Nguyen), 57:15 Svoboda (Bušek) Rozhodčí: Kukeně - Souček, Málek Vyloučení: 10:6, Sádlo - Ledeč OT Využití: 0:1 V oslabení: 0:0 Diváci: 115 Zásahy brankářů: 44:11
HC Ledeč nad Sázavou: Sochor (36:02 Březina) - Červinka, Hrabaň, Zigmund, Šváb, Šimůnek - Krajíček Jakub, Kittler, Cíp, Vantuch, Havel Marián, Bambula, Skotar, Štěpán, Sádlo, Krajíček Bohumil, Hubert, Bernard
HC Chotěboř: Pešek Matěj - Vácha, Ludvík, Bušek, Mendl, Krejčí, Mašek Patrik - Havel, Křesťan, Nguyen, Dvořák, Svoboda, Eis, Hlídek, Mašek Petr, Vlček, Hospodka, Činčila Benjamin
Chyběli : Hamarič, Pešek Tomáš, Hajšman, Musílek, Klofáč