LHP -2020

HC Ledeč n.S. plánuje zpestřit léto našim hobíkům - LETNÍM HOKEJOVÝM POHÁREM. Dvoudenní turnaj pořádaný podle pravidel PHL - pro 6 týmů, každý s každým. Startovné na tým 6000,-Kč. Vše ostatní zajistí HC Ledeč. Případný zájem klubů posílejte na jan.malik@hcledec.cz. Do turnaje bude zařazeno 6. mužstev, kteří se přihlásí první. Pravidla PHL naleznete v sekci Hobby Liga. Byl by zájem ze strany hobby hráčů ???

Týden hokeje 2019

Těšíme se na spolupráci také v sezóně 2019-2020

Zahájení tréninkového procesu - mládež HC Ledeč n.S.

Konečně jsme se všichni dočkali a termín 11.5.2020 je skutečně startovním termínem letní přípravy na nadcházající sezónu.

Tréninky jednotlivých kategorií pod vedením trenérů začínají tedy v pondělí v dohodnutých časech.

Mladší a Starší žáci se sejdou v 17:00 na ZS Ledeč nad Sázavou. Důležité upozornění - na první trénink všichni hráči přinesou vyplněné prohlášení týkající se bezinfekčnosti COVID-19 - ke stažení je zde. Hráči při tréninku na sportovištích nemusí používat roušky, trenéři případně rodiče na společných srazech ANO. Mimo sportoviště prozatím stále platí povinnost nošení roušek.  Prosíme rodiče, aby dohlédli na to. že každý hráč bude mít toto prohlášení s sebou. Bez tohoto prohlášení nesmí trenéři hráče do společného tréninku zařadit.