Tipovací liga 2016-2017

Další ročník oblíbené tipovačky je tu a začínáme již tento týden. Po roce startuje na našem portálu pro fanoušky a návštěvníky našeho webu soutěž ještě o zajímavější ceny než minulou sezónu. Poběží zde tipovací fanouškovská liga o super ceny, které do soutěže věnují HC Ledeč nad Sázavou a jeho partneři.

1. cena - Tablet ASUS
  2. cena - Zahradní gril s udírnou
  3. cena - Sud piva HUBERTUS 12°
  4. cena - Sezonní permanentka 2017-2018
  5. cena - Láhev Bohemia sektu

Tipovací liga poběží celou sezónu KLM 2016-2017 její oficiální start bude první kolo KLM Pardubicka. Vítězové budou vyhlášeni a ceny budou předány na posezonní valné hromadě klubu. Na portálu www.hcledec.cz budou po celou dobu soutěže on-line výsledky a zajímavé statistiky z průběhu tip-ligy a průběžná tabulka nejlepších hráčů.

ZÁKLADNÍ PRAVIDLA:

Do soutěže se může zapojit každý hráč, podmínkou je vytvoření uživatelského účtu na portálu www.hcledec.cz. Jedná se o shodný uživatelský účet, který umožňuje využívat všechny další funkce webového portálu. Ti co již své přihlašovací jméno a heslo mají nemusí nic nově registrovat - tipovačka jim poběží přímo v jejich vlastním uživatelském profilu po přihlášení. Ke dni 29.9.2016 budou všem registrovaným uživatelům nastavena jednotně jejich bodová konta  na hodnotu 100 bodů. Pokud se někdo přihlásí později v průběhu sezónu bude mu jeho konto nastaveno na rovněž na hodnotu 100 bodů.

JAK SE PŘIHLÁSIT?

Je to velmi snadné na www.hcledec.cz klikni na odkaz  přihlásit nachází se vpravo nahoře vedle ikony Facebook. Do přihlašovacího okna zadejte své přihlašovací jméno a heslo. Pokud zadáte správně aplikace Vás přepne do vašeho uživatelského profilu. Pokud jste nový uživatel klikněte na vytvořit účet zde vyplňte povinná pole v tabulce ( přihlašovací jméno musí být existující e-mailová adresa na kterou Vám přijde potvrzovací skript ) Po stiksknutí tlačítka uložit  otevřete svou e-mailovou schránku zadanou jako přihlašovací jméno, vyčkejte na potvrzovací správu. Tu potvrďte a tím bude Váš účet aktivován. Po té zadejte do přihlášení Váše uživatelské jméno a Heslo. Aplikace Vás jako všechny přepne do stránky vašeho uživatelského profilu.

VÁŠ UŽIVATELSKÝ PROFIL

Svůj uživatelský profil si můžete libovolně konfigurovat. Doporučuji zde vyplnit správně Vaše identifikační údaje alespoň Jméno a Příjmení aby se v tabulce nejlepších hráčů  zobrazovaly správné hodnoty. Tipovací liga není vedena jako anonymní soutěž - ceny budou předány veřejně a konkrétním uživatelům.

JAK TIPOVAT?

Ve vašem uživatelském profilu vidíte v pravém horním rohu Vašeho profilu přímo stav Vašeho bodovacího konta a pod banerem profilu je záložka SÁZENÍ.  Zde vidíte historii Vašich sázek, tabulku nejlepších sázejících a dobíjení konta z dobíjecích kupónů. Aby se Vaše jméno dostalo do klasifikace pořadí musíte minimálně jedenkrát vsadit. To samé platí po dobití Vašeho konta z dobíjecího kupónu. V případě, že Vaše konto dobíjete z dobíjecího kupónu bude klasifikování až po Vašem dalším provedeném tipu. Tipovat se dá dvojím způsobem v tabulce SÁZENÍ se Vám zobrazují aktuální vypsané kurzy. Sází se buď na celé kolo, kdy se stav Vašeho konta počítá dle Vámi dobře tipnutého vítězství, remízy, prohry a aktuálního kurzu. Nebo můžete tipovat přímo výsledek score konkrétního utkání - pak se Vám v případě správné odpovědi Vaše sázka násobí 10x. Vsadit můžete libovolnou sázku až do limitu stavu Vašeho konta a sázku můžete libovolně dělit mezi jednotlivé tipy na utkání. Výsledky se počítají vždy jednotlivě ze všech utkání. Tedy z utkání, kde se Vám podaří tipnout správně body získáváte, kde ne body ztrácíte.

CO KDYŽ PŘIJDU O VŠECHNY BODY NA KONTĚ?

V případě, že ve svých tipech nebudete úplně úspěšní, můžete v tipovací lize dále pokračovat. Vaše bodové konto můžete v průběhu sezóny kdykoliv dobít a pokračovat ve hře. Dobítí konta se provádí ve vašem uživatelském profilu kliknutím na odkaz dobítí bodu z kupónu, který je v pravém rohu Vašeho profilu hned pod stavem bodů Vašeho konta.

CO JE DOBÍJECÍ KŮPÓN A KDE HO ZÍSKÁM?

Existuje celá řada dobíjecích kupónů s různým počtem bodů v rozmezí od 5. do 300 bodů. Tyto kupóny obdržíte buď při nákupu zboží ve Fan Shopu ( v Bufetu na ZS)  nebo zakoupením sezónní permanentky ( 300 bodů ), nebo za správné odpovědi v anketních otázkách z oblasti KLM Pardubicka, které budou rozesílány v průběhu letošní sezóny. Dobíjecí kupóny můžete také získát při akcích FanClubu na stadiónech při utkání našich mužů.  Na obdrženém kupónu je jedinečný kód, který při zadání dobíjení z kupónu ve Vašem uživatelském profilu zvýši stav Vašeho konta. Změna v tabulce Tip-ligy se projeví až po dalším tipu.