Týden hokeje 2019

 

Těšíme se na spolupráci také v sezóně 2019-2020

HC Ledeč pomáhají tito drobní živnostníci

 
 

Tabulka trestů - PHL - 1.liga

Pořadí Hráč Tým Počet zápasů Trestné minuty
1. Martin Smítka KLUK PUK TEAM 17 30
2. Michal Vacek KLUK PUK TEAM 18 20
3. Jiří Machota HC GOLČŮV JENÍKOV 18 18
4. Ondřej Novák HC D.KRALOVICE 20 18
5. Tomáš Novák HC D.KRALOVICE 20 18
6. Luboš Pajer HC D.KRALOVICE 20 18
7. Lukáš Suchý ATOS 17 16
8. Jiří Čapek ATOS 17 12
9. Tomáš Vlastník BERANI OBRVAŇ 20 12
10. Ondřej Velecký KLUK PUK TEAM 12 10
11. Jan Jelínek KLUK PUK TEAM 13 10
12. Karel Hájek ATOS 17 10
13. Václav Chroumal HC GOLČŮV JENÍKOV 18 10
14. Josef Hrabaň KOŽLÍ 18 10
15. Marek Šimánek BOSTONI ŘENDĚJOV 18 10
16. Jan Uher ATOS 18 10
17. Jan Lebeda HC D.KRALOVICE 19 10
18. Václav Tecl ATOS 13 8
19. Tomáš Fiala BOSTONI ŘENDĚJOV 16 8
20. Karel Ptáček BOSTONI ŘENDĚJOV 16 8
21. Roman Skála GRIZZLY HRADEC 16 8
22. Dominik Holata KLUK PUK TEAM 17 8
23. Vladimír Krčil HC GOLČŮV JENÍKOV 18 8
24. Martin Říha BOSTONI ŘENDĚJOV 18 8
25. Martin Nepovím KOŽLÍ 19 8
26. Vratislav Novotný KOŽLÍ 19 8
27. Petr Pudil HC D.KRALOVICE 19 8
28. Milan Šafařík KOŽLÍ 19 8
29. Tomáš Adamovský KLUK PUK TEAM 20 8
30. Pavel Bernard HC D.KRALOVICE 20 8
31. Filip Šimůnek HC D.KRALOVICE 20 8
32. František Janata BOSTONI ŘENDĚJOV 13 6
33. Jan Machota HC GOLČŮV JENÍKOV 13 6
34. Jiří Procházka HC GOLČŮV JENÍKOV 13 6
35. Petr Tvrdík BOSTONI ŘENDĚJOV 13 6
36. Vlastimil Čapek ATOS 14 6
37. Daniel Šťastný KLUK PUK TEAM 15 6
38. Pavel Cihlář GRIZZLY HRADEC 16 6
39. Patrik Málek HC GOLČŮV JENÍKOV 16 6
40. Aleš Novák GRIZZLY HRADEC 16 6
41. Daniel Pytlík GRIZZLY HRADEC 16 6
42. Jiří Souček ATOS 16 6
43. Miroslav Trpišovský GRIZZLY HRADEC 16 6
44. Jaroslav Mrkvička HC GOLČŮV JENÍKOV 17 6
45. Pavel Borovský BERANI OBRVAŇ 18 6
46. Ondřej Petrus ATOS 18 6
47. Rastislav Hnik BERANI OBRVAŇ 19 6
48. Ivo Caska BERANI OBRVAŇ 20 6
49. Martin Červenka HC D.KRALOVICE 20 6
50. Michal Hrabaň BERANI OBRVAŇ 20 6
51. Roman Vlastník BERANI OBRVAŇ 20 6
52. Petr Tecl ATOS 12 5
53. Tomáš Fořt BOSTONI ŘENDĚJOV 7 4
54. Milan Kruml ATOS 12 4
55. Roman Borovský GRIZZLY HRADEC 16 4
56. Jan Kavka GRIZZLY HRADEC 16 4
57. Tomáš Martínek BOSTONI ŘENDĚJOV 16 4
58. Pavel Pešek KOŽLÍ 18 4
59. Jaroslav Zelenka HC D.KRALOVICE 18 4
60. Jakub Malimánek KLUK PUK TEAM 19 4
61. Pavel Pešek KOŽLÍ 19 4
62. Jiří Storož KOŽLÍ 19 4
63. Josef Vosyka KOŽLÍ 19 4
64. Jiří Novák BERANI OBRVAŇ, HC GOLČŮV JENÍKOV 37 4
65. Mirek Sedláček BERANI OBRVAŇ 5 2
66. Jakub Cihlář BOSTONI ŘENDĚJOV 9 2
67. Lukáš Seidl BOSTONI ŘENDĚJOV 9 2
68. Tomáš Meloun ATOS 11 2
69. Pavel Souček ATOS 11 2
70. Pavel Brýdl KLUK PUK TEAM 12 2
71. Radim Doležal HC GOLČŮV JENÍKOV, BERANI OBRVAŇ 13 2
72. Jan Meloun ATOS 13 2
73. Lukáš Holcman KLUK PUK TEAM 14 2
74. Jan Kolbaba BOSTONI ŘENDĚJOV 14 2
75. Daniel Novák HC GOLČŮV JENÍKOV 14 2
76. Jiří Pešek ATOS 14 2
77. Petr Říha BOSTONI ŘENDĚJOV 14 2
78. Miroslav Sedláček BERANI OBRVAŇ 14 2
79. Aleš Sibera ATOS 14 2
80. Miroslav Tichý ATOS 14 2
81. Martin Holata KLUK PUK TEAM 15 2
82. Jiří Kamarýt BOSTONI ŘENDĚJOV 15 2
83. Petr Blažek GRIZZLY HRADEC 16 2
84. Jaroslav Brodil ATOS 16 2
85. Luboš Moravec GRIZZLY HRADEC 16 2
86. Jan Och GRIZZLY HRADEC 16 2
87. Michal Staněk ATOS 16 2
88. Pavel Antoš BOSTONI ŘENDĚJOV 17 2
89. Zdeněk Popek BERANI OBRVAŇ 17 2
90. Michal Šenk ATOS 17 2
91. Michal Šveřepa HC GOLČŮV JENÍKOV 17 2
92. Petr Malina HC D.KRALOVICE 19 2
93. David Pešek KOŽLÍ 19 2
94. Jan Storož KOŽLÍ 19 2
95. David Vašíček ATOS 19 2
96. Ondřej Machotka KLUK PUK TEAM, KOŽLÍ, ATOS 29 2