Týden hokeje 2019

 

Těšíme se na spolupráci také v sezóně 2018-2019

HC Ledeč pomáhají tito drobní živnostníci

 
 

Tabulka trestů - PHL - 1.liga

Pořadí Hráč Tým Počet zápasů Trestné minuty
1. Václav Tecl ATOS 22 24
2. Jan Uher ATOS 22 16
3. Filip Šimůnek HC D.KRALOVICE 24 16
4. Jan Machota HC GOLČŮV JENÍKOV 14 14
5. Ivo Caska BERANI OBRVAŇ 22 14
6. Roman Borovský GRIZZLY HRADEC 23 14
7. Luboš Pajer HC D.KRALOVICE 24 14
8. Stanislav Šťastný KLUK PUK TEAM 20 12
9. Petr Novotný BERANI OBRVAŇ 22 12
10. Aleš Novák GRIZZLY HRADEC 23 12
11. Daniel Pytlík GRIZZLY HRADEC 23 12
12. Michal Hrabaň BERANI OBRVAŇ 22 11
13. Martin Nepovím KOŽLÍ 16 10
14. Vratislav Novotný KOŽLÍ 16 10
15. Martin Říha BOSTONI ŘENDĚJOV 18 10
16. Václav Žáček HC GOLČŮV JENÍKOV 18 10
17. Vladimír Krčil HC GOLČŮV JENÍKOV 20 10
18. Jakub Malimánek KLUK PUK TEAM 20 10
19. Aleš Sibera ATOS 23 10
20. Martin Červenka HC D.KRALOVICE 24 10
21. Václav Chroumal HC GOLČŮV JENÍKOV 16 8
22. Josef Hrabaň KOŽLÍ 16 8
23. Jan Meloun ATOS 16 8
24. Milan Šafařík KOŽLÍ 16 8
25. Tomáš Fiala BOSTONI ŘENDĚJOV 17 8
26. Jan Jelínek BOSTONI ŘENDĚJOV 17 8
27. Ondřej Velecký KLUK PUK TEAM 17 8
28. Pavel Brýdl KLUK PUK TEAM 18 8
29. Ondřej Petrus ATOS 18 8
30. Karel Ptáček BOSTONI ŘENDĚJOV 18 8
31. Radek Zubec HNĚVKOVICE 18 8
32. Tomáš Adamovský KLUK PUK TEAM 19 8
33. Dominik Holata KLUK PUK TEAM 20 8
34. Tomáš Novák HC D.KRALOVICE 23 8
35. Roman Skála GRIZZLY HRADEC 23 8
36. Ondřej Novák HC D.KRALOVICE 24 8
37. Petr Stojan KROKODÝL 8 6
38. Ondřej Mišta ATOS 15 6
39. Jiří Souček ATOS 15 6
40. Petr Bernard HC GOLČŮV JENÍKOV 16 6
41. Petr Pokorný HNĚVKOVICE 16 6
42. Michal Vacek KLUK PUK TEAM 16 6
43. Josef Vosyka KOŽLÍ 16 6
44. Pavel Souček ATOS 17 6
45. Radim Doležal HC GOLČŮV JENÍKOV 18 6
46. Patrik Málek HC GOLČŮV JENÍKOV 18 6
47. Miroslav Sedláček BERANI OBRVAŇ 18 6
48. Michal Šveřepa HC GOLČŮV JENÍKOV 18 6
49. Miroslav Tichý ATOS 18 6
50. Jiří Machota HC GOLČŮV JENÍKOV 19 6
51. Pavel Antoš BOSTONI ŘENDĚJOV 20 6
52. Jiří Čapek ATOS 20 6
53. Lukáš Seidl BOSTONI ŘENDĚJOV 20 6
54. Martin Smítka KLUK PUK TEAM 20 6
55. Pavel Borovský BERANI OBRVAŇ 21 6
56. Vlastimil Čapek ATOS 21 6
57. Rastislav Hnik BERANI OBRVAŇ 22 6
58. Jiří Kopřiva BERANI OBRVAŇ 22 6
59. Jan Kavka GRIZZLY HRADEC 23 6
60. Pavel Roháč HC D.KRALOVICE 24 6
61. Pavel Vodička HNĚVKOVICE 6 4
62. Petr Kadlec KROKODÝL 9 4
63. Ondřej Klofáč KROKODÝL 9 4
64. Zdenek Vašíček KROKODÝL 9 4
65. Martin Hrůza KROKODÝL 10 4
66. Petr Tvrdík BOSTONI ŘENDĚJOV 14 4
67. Miroslav Hrabaň KOŽLÍ 16 4
68. Petr Říha BOSTONI ŘENDĚJOV 16 4
69. Jan Storož KOŽLÍ 16 4
70. Petr Tecl ATOS 17 4
71. Bohumil Krajíček HNĚVKOVICE 18 4
72. Tomáš Meloun ATOS 18 4
73. Petr Pudil HC GOLČŮV JENÍKOV 18 4
74. Jiří Sechovec HNĚVKOVICE 18 4
75. František Janata BOSTONI ŘENDĚJOV 19 4
76. Michal Staněk ATOS 19 4
77. Michal Šenk ATOS 20 4
78. Petr Blažek GRIZZLY HRADEC 23 4
79. Pavel Cihlář GRIZZLY HRADEC 23 4
80. Arnošt Holeta ATOS 23 4
81. Ladislav Skála GRIZZLY HRADEC 23 4
82. Ladislav Sukdolák GRIZZLY HRADEC 23 4
83. Martin Trpišovský GRIZZLY HRADEC 23 4
84. Miroslav Trpišovský GRIZZLY HRADEC 23 4
85. Pavel Bernard HC D.KRALOVICE 24 4
86. Jan Lebeda HC D.KRALOVICE 24 4
87. Jan Kubát KROKODÝL 8 2
88. Josef Miksa KROKODÝL 9 2
89. Karel Čížek KROKODÝL 10 2
90. Jan Fotr KROKODÝL 10 2
91. Karel Černý KROKODÝL 11 2
92. Zbyšek Kolarský KROKODÝL 11 2
93. Lukáš Suchý ATOS 11 2
94. Aleš Procházka HNĚVKOVICE 12 2
95. Jan Veselý BERANI OBRVAŇ 12 2
96. Jiří Kamarýt BOSTONI ŘENDĚJOV 14 2
97. Lukáš Prchal KROKODÝL 14 2
98. Jan Kolbaba BOSTONI ŘENDĚJOV 15 2
99. Daniel Šťastný KLUK PUK TEAM 15 2
100. Jiří Šťastný HNĚVKOVICE 15 2
101. Jiří Šťastný HNĚVKOVICE 15 2
102. Pavel Pešek KOŽLÍ 16 2
103. Milan Kruml ATOS 17 2
104. Petr Souček BOSTONI ŘENDĚJOV 17 2
105. Martin Večeřa HNĚVKOVICE 17 2
106. Martin Holata KLUK PUK TEAM 18 2
107. Ondřej Šťastný HNĚVKOVICE 18 2
108. Tomáš Martínek BOSTONI ŘENDĚJOV 19 2
109. Michal Pavlíček KLUK PUK TEAM 19 2
110. David Vašíček ATOS 19 2
111. Martin Chudoba HC GOLČŮV JENÍKOV 20 2
112. Jaroslav Brodil ATOS 21 2
113. Patrik Panský BERANI OBRVAŇ 21 2
114. Martin Kotýnek HC D.KRALOVICE 22 2
115. David Panský BERANI OBRVAŇ 22 2
116. David Zubec HC D.KRALOVICE 22 2
117. Luboš Moravec GRIZZLY HRADEC 23 2
118. David Pacovský HC D.KRALOVICE 23 2
119. Jaroslav Zelenka HC D.KRALOVICE 24 2