Rozhovory

HC Pelhřimov
25. 2. 2024

Rozhovor s nejproduktivnějším hráčem - #66 Mírou Trpišovským

Zeptali jsme se po zápase HC Ledeč vs So Čejov – centra elitního útoku   #66 - Mirka Trpišovského

V sobotu jste odehráli jeden z nejlepších zápasů - jak se Vám hrálo před vyprodanou ATOS arénou ???

No tak před takovouto kulisou se hraje vážně suprově !!Opravdu bych chtěl poděkovat fanouškum, že přišli v  tak hojném počtu a podpořili nás!!Vždy když jsem se ohlédnul na tribunu šel mi mráz po zádech.Jsem rád, že na náš hokej chodí tolik lidí.

Na souboj o první příčku tabulky OP jste se dlouho připravovali - byla nějaká speciální příprava před zápasem ???

Já jsem jako jednu ze speciálních příprav ocenil hlavně tu,že se nás ve středu na tréninku sešlo víc než obvykle.Asi si každý z hráčů uvědomil, že to je potřeba!!!Takto by to mělo být častěji....

Co Vám říkal hlavní kouč v kabině těsně před utkáním a s jakou taktikou se na Čejov šlo oproti minulým sezónám???

Jirka nám řikal hlavně ať smažeme ten psychickej blok z minulejch sezon, že máme mnohem víc nabrusleno a nakonec samozřejmě prohlásil ,,POJĎME ZA PÍSNIČKOU,,:o) (což je takový naše motto) Taktika byla vlítnout na ně a hlavně se víc cpát do zakončení, prostě hrát s větším důrazem, jelikož to nám chybělo třeba v zápase se Spartakem.

Pozn. realizačního týmu: Trenér taky prohlásil " JESTLI MI ZKAZÍTE VÁNOCE, TAK SE PO SVÁTKÁCH UBRZDÍTE :o)

Od druhého kola máte na svém pravém křídle Bohouše Krajíčka a vypadá to že Vaše lajna drtí každého soupeře - co o tom soudíte ???

Bohouš je určitě kvalitní hráč, který celkově náší hru posunul zase někam dál. My si s klukama podle mě v pětce docela rozumíme i když určitě máme dost co zlepšovat. (Teď mám namysli do té naší,,hurá,, útočné hry více zapojit obránce.)

Zápasy s Čejovem vždycky hodně bolí, hraje se hodně do těla a je to celé s velkým nasazením - tentokrát ale Ledeč osobní souboje vyhrávala - čím to je ???

No řekl bych to asi takto zápasy s Čejovem hlavně vždy bolely, jelikož jsme je prohráli:)oTo je podle mě ten rozdíl proč tento zápas tolik nebolel:o) Je taky pravda, že sobotní zápas nám opravdu vyšel vyhrávali jsme osobní souboje,dávali jsme hezké góly  a já jsem dokonce vyhrál skoro všechny buly:o)což je u mě obdivuhodné:o)

Obrana Čejova taky nebyla nikterak pevná - jaký je Váš názor na Čejov a kdo je pro Vás největším soupeřem letošního ročníku OP ???

Jde o to, že jsme hned od začátku utkání měli převahu ve středu hřiště a hlavně jsme celý zápas vyhrávali.Čejov byl zaskočenej a netrpělivej a tak hráli prakticky od začátku druhé třetiny hokej na brejky a celkově mysleli jen na to jak zápas otočit a najednou jsme vedli o 3 o4 o5 a skončilo to desítkou.
Soupeř je každej z týmu co tu soutež hrajou, ale veřim že my už neprohrajem!!

Cíle pro letošní ročník jsou myslím jasné, ale co bude dál, myslíte že tahle soutěž má pro Ledeč pořád ještě smysl ???

Má, nemá smysl.Nevím!Určitě by si to Atos aréna zasloužila být vícekrát zaplněná:) Jinak můj názor je takový, že v KP se začíná a v okrese končí.

V sobotu po zápase prý proběhla nějaká společná párty - jak to probíhalo ???

No uplně plánovaný jako párty to nebylo.Nejmenovaný spoluhráč (K.D.) nás pozval na véču.A potom se to trošku zvrhlo, ale bylo to příjemný:)Všichni si dali pivko(teda až na Břídlise ten měl vybytý baterky:o)a byla pohoda.Párty musíme udělat společně s fanouškama!!Třeba v pátek po cestě z Pelhřimova:o)

V příštím zápase jedete poprvé ven - čekají Vás HC Buřenice, které jsou zatím na 5. místě - co od tohoto utkání očekáváte ???

Na tom co já očekávám nezáleží:)Ale trenér očekává 3 body!!:))))))))))))))

Před zápasem nebude žádný přípravný trénink nebude to chybět ???

Já to mám vyřešený pujdu si zabruslit v hobby lize, ale jinak doufám, že to chybět nebude! Jde o to abysme za ten tejden bez ledu nevyšplhali moc vysoko na to hrušku!!