KLM - Vysočina
HC Pelhřimov
25. 2. 2024

Protiepidemická opatření od 22.11.2021

VSTUP NA ZIMNÍ STADION MAJÍ POVOLEN JEN OSOBY:

které nevykazují klinické příznaky onemocnění Covid-19 a předloží doklad o splnění některých z podmínek (mimo dětí do 12 let věku):

a) osoba od 12 do 18 let věku absolvovala nejdéle před 72 hodinami RT-PCR s negativním výsledkem
b) osoba, která nemůže očkovat – doklad kontraindikace a RT-PCR s negativním výsledkem nejdéle před 72 hodinami
c) osoba “rozočkovaná” – doklad o onemocnění 1 očkování a RT-PCR s negativním výsledkem nejdéle před 72 hodinami
d) byla očkována proti Covid-19 a doloží národní certifikát o provedeném očkování, že u očkování uplynulo:

• od aplikace druhé dávky očkovací látky v případě dvoudávkového schématu nejméně 14 dní, od aplikace dávky očkovací látky v případě jednodávkového schématu nejméně 14 dní

e) osoba prodělala laboratorně potvrzené onemocnění Covid-19 ne více než před 180 dny.

Pronájem ledové plochy

V případě pronájmu ledové plochy (přítomnost více jak 20 osob) platí nařízení Vlády o dodržování proticovidových opatření. Za dodržování pravidel bezinfekčnosti zodpovídá nájemce ledové plochy, organizátor tréninků, zápasů či turnajů.