Proběhlo rozlosování soutěží ČSLH

Dorostenci doma v prvním kole doma přivítají Chotěboř - utkání bude odloženo až na víkend 15.9.. V řádném termínu 8.9. se totiž na ZS v Ledči koná tradiční turnaj Josefa Vašíčka. Naši dorostenci tak získají týden navíc na přípravu na ledě. Ale hned v úvodu odehrají dvojzápas. V sobotu doma Chotěboř a v neděli pojedou do Pelhřimova. Naše mužstvo Dorostu bude naším prvním v letošní sezóně. Poslední týden v srpnu je čeká stěhování do kabiny č.6 - která je volná po bývalém "A" týmu. Hrací dny pro kategorii dorostu jsou pátky, soboty a neděle. Pokud to systém soutěže dovolí. Pokusíme se domácí utkání dostat do hracích časů s pevnými začátky od 17:00 hodin.

Žákovská mužstva čeká hned na úvod hodně těžký soupeř - v prvním kole se pokusí urvat nějaké body na ledě velmi silného Žďáru. Plameny mají zejména v kategorii MLŽ celou řadu hráčů v různých výběrech, a tak nově budovaný tým, po odchodu třech hráčů do jihlavské dukly, čeká opravdu ostrý test. V letošním ročníku, sehrají 24 utkání tří kolově systémem každý s každým, kdy kromě tradičních soupeřů čekají naše borce dva noví soupeři. V MLŽ jsou to Světlá n.S. a Zubři z Bystřice n.P. v kategorii STŽ je to Náměšť n.O. a Zubři Bystřice n.P..