KLM - Vysočina
HC Pelhřimov
25. 2. 2024

Příklady co by měly táhnout, aneb z Ledče do Extraligy!

Není tajemstvím, že nemalý počet vynikajících hráčů odjakživa pochází z malých měst i klubů. Tak proč se do vysněné štace nedostat zrovna přes (nebo přímo z) HC Ledeč? Motivací všem by měla být rovněž skutečnost, že trenéři a jiní pozorovatelé z tzv větších klubů mají oči všude. Jestliže hráč ve svojí věkové kategorii vyčnívá, pak o něm také vědí! Byť hraje nižší soutěž. A pokud vaše dítě - rodiče, buďte bez obav - nepoleví v tréninkové píli a hráčském vývoji, dříve či později se ozvou.

Jak náš začínající potěr, tak i stávající elévové a žactvo si zde mohou ve stručnosti přečíst o ledečských rodácích či hráčích, kteří u nás začínali. Další ledečský odchovanec, Patrik Hrabaň, se momentálně připravuje s extraligovými juniory Dukly Jihlava a vše nasvědčuje tomu, že si své stálé místo vybojuje. (V brzku přineseme více).

Na snímku názorný příklad: Ledečák Antonín Dušek "potí krev" na letních galejích Pirátů Chomutov.