Utkání

Krajská liga Vysočiny - 4.třída
13.kolo
HC Ledeč nad Sázavou
HC Ledeč nad Sázavou
BK Havlíčkův Brod
BK Havlíčkův Brod
0 : 0
26. 3. 2017
9:00
Velikonoční hokejový pohár - ČERVENÁ
1.kolo
HC Ledeč n.S.
HC Ledeč n.S.
HC Kobra Praha
HC Kobra Praha
11 : 5
25. 3. 2017
9:00
Velikonoční hokejový pohár - ČERVENÁ
1.kolo
HC Střelci Jindřichův Hradec
HC Střelci Jindřichův Hradec
HC Motor České Budějovice
HC Motor České Budějovice
11 : 3
25. 3. 2017
9:00
Velikonoční hokejový pohár - ČERVENÁ
2.kolo
HC Bílí Tygři Liberec
HC Bílí Tygři Liberec
HC Ledeč n.S.
HC Ledeč n.S.
7 : 8
25. 3. 2017
11:00
 

Těšíme se na spolupráci také v sezóně 2016-2017

HC Ledeč pomáhají tito drobní živnostníci

 
 

PHL - skupina ZÁPAD

Základní část

pořadíTýmZVNRPScoreBodyBrankový rozdílBrankový poměr
1BOSTONI ŘENDĚJOV111001085:2231633.86
2HC D.KRALOVICE11901162:928536.89
3BERANI OBRVAŇ11802178:2026583.9
4KOŽLÍ11701346:3422121.35
5STAVITELSTVÍ MUTL11601461:4119201.49
6SC ŽELIVKA 9111402533:3614-30.92
7HNĚVKOVICE11400718:3212-140.56
8AHC PITBULLS - A11302628:4511-170.62
9HC SPOJSTAV11301718:5710-390.32
10ČECHTICE11202722:528-300.42
11VARIEL11201825:697-440.36
12BERNARTICE111001017:763-590.22
Legenda:
V - vítězství 3 body , N - nájezdy 2 body , R - remíza 1 bod, P - prohra 0 bodů.
datum a časdomácíhostévýsledekpoznámka
Základní část
25. 9. 2016 Ne v 16:30BOSTONI ŘENDĚJOVSC ŽELIVKA 917:32:1,1:2,4:0detail   
25. 9. 2016 Ne v 21:00HC D.KRALOVICEAHC PITBULLS - A3:10:1,1:0,2:0detail   
26. 9. 2016 Po v 19:30KOŽLÍBERNARTICE6:12:1,3:0,1:0detail   
28. 9. 2016 St v 18:00BERANI OBRVAŇHC SPOJSTAV10:23:1,4:1,3:0detail   
28. 9. 2016 St v 21:00HNĚVKOVICEVARIEL2:02.0,0:0,0:0detail   
29. 9. 2016 Čt v 21:00STAVITELSTVÍ MUTLČECHTICE12:23:2,3:0,6:0detail   
8. 10. 2016 So v 12:00SC ŽELIVKA 91ČECHTICE7:31:2,2:1,4:0detail   
2. 10. 2016 Ne v 19:30VARIELSTAVITELSTVÍ MUTL2:111:3,1:1,0,7detail   
5. 10. 2016 St v 21:00HC SPOJSTAVHNĚVKOVICE0:30:0,0:2,0:1detail   
2. 10. 2016 Ne v 21:00BERNARTICEBERANI OBRVAŇ1:141:4,0:4,0:6detail   
3. 10. 2016 Po v 19:30AHC PITBULLS - AKOŽLÍ4:41.1,1:2,2:1detail   
6. 10. 2016 Čt v 19:30BOSTONI ŘENDĚJOVHC D.KRALOVICE2:10:1,2:0,0:0detail   
16. 10. 2016 Ne v 21:00HC D.KRALOVICESC ŽELIVKA 913:01:0,1:0,1:0detail   
9. 10. 2016 Ne v 21:00KOŽLÍBOSTONI ŘENDĚJOV2:100:2,1:5,1:3detail   
8. 10. 2016 So v 16:30BERANI OBRVAŇAHC PITBULLS - A11:15:0,1:1,5:0detail   
9. 10. 2016 Ne v 16:30HNĚVKOVICEBERNARTICE4:12:1,0:0,2:0detail   
13. 10. 2016 Čt v 21:00STAVITELSTVÍ MUTLHC SPOJSTAV8:32:1,1:1,5:1detail   
16. 10. 2016 Ne v 9:00ČECHTICEVARIEL0:00:0,0:0,0:0detail   
20. 10. 2016 Čt v 21:00SC ŽELIVKA 91VARIEL2:10:1,1:0,1:0detail   
18. 10. 2016 Út v 21:00HC SPOJSTAVČECHTICE4:32:1,1:1,1:1detail   
19. 10. 2016 St v 19:30BERNARTICESTAVITELSTVÍ MUTL1:50:1,1:2,0:2detail   
19. 10. 2016 St v 21:00AHC PITBULLS - AHNĚVKOVICE2:01:0,1:0,0:0detail   
17. 10. 2016 Po v 21:00BOSTONI ŘENDĚJOVBERANI OBRVAŇ4:42:1,1:1,1:2detail   
20. 10. 2016 Čt v 19:30HC D.KRALOVICEKOŽLÍ6:12:0,3:1,1:0detail   
26. 10. 2016 St v 21:00KOŽLÍSC ŽELIVKA 913:02:0,1:0,0:0detail   
26. 10. 2016 St v 19:30BERANI OBRVAŇHC D.KRALOVICE1:41:0,0:2,0:2detail   
27. 10. 2016 Čt v 19:30HNĚVKOVICEBOSTONI ŘENDĚJOV1:41:1,0:0,0:3detail   
28. 10. 2016 Pá v 13:30STAVITELSTVÍ MUTLAHC PITBULLS - A6:01:0,1:0,4:0detail   
27. 10. 2016 Čt v 21:00ČECHTICEBERNARTICE6:23:0,2:0,1:2detail   
8. 10. 2016 So v 15:00VARIELHC SPOJSTAV2:32:0,0:1,0:2detail   
29. 10. 2016 So v 12:00SC ŽELIVKA 91HC SPOJSTAV1:10.1,0.0,1.0detail   
29. 10. 2016 So v 10:30BERNARTICEVARIEL3:71:3,1:0,1:4detail   
30. 10. 2016 Ne v 10:30AHC PITBULLS - AČECHTICE0:40:1,0:1,0:2detail   
30. 10. 2016 Ne v 19:30BOSTONI ŘENDĚJOVSTAVITELSTVÍ MUTL15:43:1,9:0,3:3detail   
31. 10. 2016 Po v 21:00HC D.KRALOVICEHNĚVKOVICE4:11:0,3:0,0:1detail   
2. 11. 2016 St v 19:30KOŽLÍBERANI OBRVAŇ2:91:2,0:3,1:4detail   
10. 11. 2016 Čt v 19:30BERANI OBRVAŇSC ŽELIVKA 913:21:0,1:1,1:1detail   
13. 11. 2016 Ne v 9:00HNĚVKOVICEKOŽLÍ0:20:0,0:1,0:1detail   
8. 11. 2016 Út v 21:00STAVITELSTVÍ MUTLHC D.KRALOVICE1:10:1,0:0,1:0detail   
12. 11. 2016 So v 13:30ČECHTICEBOSTONI ŘENDĚJOV1:100:5,1:2,0:3detail   
10. 11. 2016 Čt v 21:00VARIELAHC PITBULLS - A7:54:1,2:2,1:2detail   
12. 11. 2016 So v 15:00HC SPOJSTAVBERNARTICE3:02:0,0:0,1:0detail   
15. 11. 2016 Út v 21:00SC ŽELIVKA 91BERNARTICE2:40:2,1:0,1:2detail   
1. 11. 2016 Út v 21:00AHC PITBULLS - AHC SPOJSTAV7:11:0,3:0,3:1detail   
16. 11. 2016 St v 21:00BOSTONI ŘENDĚJOVVARIEL12:34:0,3:2,5:1detail   
19. 11. 2016 So v 12:00HC D.KRALOVICEČECHTICE5:0kontumačnědetail   
17. 11. 2016 Čt v 19:30KOŽLÍSTAVITELSTVÍ MUTL3:22:1,1:0,0:1detail   
19. 11. 2016 So v 10:30BERANI OBRVAŇHNĚVKOVICE7:23:0,2:0,2:2detail   
21. 11. 2016 Po v 19:30HNĚVKOVICESC ŽELIVKA 912:61:0,1:3,0:3detail   
21. 11. 2016 Po v 21:00STAVITELSTVÍ MUTLBERANI OBRVAŇ0:5kontumačnědetail   
22. 11. 2016 Út v 21:00ČECHTICEKOŽLÍ2:100:3,1:1,1:6detail   
24. 11. 2016 Čt v 19:30VARIELHC D.KRALOVICE2:132:4,0:8,0:1detail   
23. 11. 2016 St v 21:00HC SPOJSTAVBOSTONI ŘENDĚJOV1:81:3,0:3,0:2detail   
20. 11. 2016 Ne v 21:00BERNARTICEAHC PITBULLS - A3:42:2,0:1,1:1detail   
28. 11. 2016 Po v 19:30SC ŽELIVKA 91AHC PITBULLS - A3:31:0,0:2,2:1detail   
29. 11. 2016 Út v 21:00BOSTONI ŘENDĚJOVBERNARTICE10:12:0,3:1,5:0detail   
14. 11. 2016 Po v 19:30HC D.KRALOVICEHC SPOJSTAV7:02:0,2:0,3:0detail   
27. 11. 2016 Ne v 21:00KOŽLÍVARIEL5:0kontumačnědetail   
27. 11. 2016 Ne v 10:30BERANI OBRVAŇČECHTICE1:11:0,0:1,0:0detail   
26. 11. 2016 So v 10:30HNĚVKOVICESTAVITELSTVÍ MUTL2:60:0,1:2,1:4detail   
3. 12. 2016 So v 10:30STAVITELSTVÍ MUTLSC ŽELIVKA 916:70:1,1:5,5:1detail   
4. 12. 2016 Ne v 21:00ČECHTICEHNĚVKOVICE0:10:0,0:1,0:0detail   
6. 12. 2016 Út v 21:00VARIELBERANI OBRVAŇ1:130:4,0:2,1:7detail   
3. 12. 2016 So v 13:30HC SPOJSTAVKOŽLÍ0:80:2,0:2,0:4detail   
7. 12. 2016 St v 19:30BERNARTICEHC D.KRALOVICE0:150:2,0:8,0:5detail   
19. 11. 2016 So v 9:00AHC PITBULLS - ABOSTONI ŘENDĚJOV1:30:1,0:2,1:0detail