KLM - Vysočina
HC Pelhřimov
25. 2. 2024

Oslava se vydařila

V sobotu 26.1.2019 proběhla oslava 85. let od založení našeho hokejového klubu.

Oslava měla dvě části. První část byla určena zejména dětem, kdy se ukutečnil velmi zajímavý turnaj, kde se prolnuly všechny kategorie od přípravky až po veterány. Pro mnohé děti to byl velký zážitek stát na jednom ledě s legendami našeho klubu. V jedné ze šaten vznikla malá "Síň slávy", kde byly k vidění historické fotografie. Instalován byl i podpisový arch, kde se všichni přítomní mohli podepsat či napsat něco klubu. Součástí bylo i pohoštění pro všechny hosty a přítomné, o které se postarali rodiče našich dětí. Moc za to děkujeme!!!

Druhá část byla již pro dospělé a proběhla v prostorách restaurace U Řeky. Po krátkém úvodu pan Krčil všechny přítomné seznámil s historií klubu a hlavně s osobními vzpomínkami. Připomněl i plány, které jsou pro tento rok a to stavba kabin, které už potřebujeme jako sůl. Doufáme, že až kabiny budou, zastaví se odliv ledečských dětí na jiné stadiony, kde trénují a reprezentují jiná města.
Promluvily a zavzpomínaly i legendy ledečského hokeje. Pan Josef Hnik,  Karel Rýdl a Standa Novák.
Na závěr krátce H. Malík promluvil o novodobé historii klubu, osobnostech spojených s klubem a událostech, které proběhly. Ať už o titulu mistra okresního přeboru z roku 2009, kempu ženské reprezentace na našem stadionu či o osobnostech, které předávají svoje zkušenosti našim dětem, jako jsou pan Chalupa či pan Sáblík a mimo jiné i osobním setkání našich dětí s brankářem Calgary Davidem Rittichem v rámci letního kempu v Chřenovicích. Pro zajímavost zmínil i "posun" klubu z hlediska financí, kdy si na rok 2005 klub vystačil s cca 75 000,-Kč a poslední dva roky už náklady na činnost jsou bezmála 2 miliony korun. Závěrem poděkoval všem rodičům, kteří klubu věnují svůj čas a pomáhají s jeho chodem. Bez nich by klub existovat nemohl.

Moc děkujeme za vytvoření stylového prostředí v barvách klubu a výborné pohoštění!!!