Těšíme se na spolupráci také v sezóně 2017-2018

HC Ledeč pomáhají tito drobní živnostníci

 
 

MUŽI - Změny v ledečské kabině

Na nadcházející sezónu prochází ledečská kabina poměrně radikálním řezem. 

Klíčový post golmana je vyřešen. Golmanem číslo 1. by měl být znovu David Vacek, který svým příchodem v půlce loňské sezóny výrazně zvedl výkon celého mužstva. Krýt zada mu budou Kuba Březina a Petr Váněk. V záloze zůstává ještě náš mladý odchovanec Ondra Machotka, který v loňské sezóně hostoval v juniorce Pelhřimova. 

Útočná síla v loňském roce byla poměrně slušná, ale obránců jsme měli málo a to jsou právě posty na které se letos zaměřujeme. Bohužel končí obránce Pavel Beneš, který ukončil kariéru a o kterého jsme opravdu hodně stáli. Pavel u nás odehrál 6. sezón a nezbývá nám než mu upřímě poděkovat za odvedenou práci a popřát mu hodně zdaru v dalším životě. Naopak naše obranné řady vystuží dva kovaní beci, kteří prošli jihlavskou Duklou Petr Zigmund a Jan Zelený. Do další sezóny můžeme počítat i s Michalem Hrabaněm, Pavlem Zmrhalem, Filipem Šimůnkem a Danem Valou. Ještě s jedním zajímavým jménem probíhají jednání. Zajímavou možností je ještě vyřízení střídavých startů několika našich velmi dobrých mladých odchovanců, působících v mužstvech juniorů a dorostu.

Radikální řez dostávají i útočné formace. Náše hlavní útočné eso Bohouš Svobada, nevyslyšel vábení II.ligového David Servisu a zůstává. Otázníky zůstávají nad jeho dosavadními parťáky z 1. formace. Jan Štěrba se chce pokusit prodrat do káru II.ligového Pelhřimova a Jan Zadražil zatím není z Pelhřimova uvolněn - Pelhřimov B přihlásil krajskou ligu jižních Čech. Stejný osud má zatím i Martin Buchta. Jednání zde ještě probíhají. Z kadru loňského mužstav odcházejí ještě útočníci Marek Havel a Víťa Křesťan, oba na hostování do Chotěboře. Naopak potvrzeni jsou útočníci Honza Štěpán, Jirka Bambula, David Hubert a Marian Havel. Novou tváří v našem útoku bude Marek Vantuch,  který přichází z II.ligového Jindřichova Hradce. V mužstvu rozvněž zůstavají, Bohouš Krajíček, Petr Blažek a Pavel Brýdl, který loni laboroval se zraněním kolene. I do útoku můžeme začít pomalu zkoušet na střídavý start naše bývalé odchovance, kteří jsou v dorostu va Světlé nad Sázavou.         

Ledečtí muži sehrají před začátkem dalšího ročníku ještě několik přípravných utkání.

Dohodnuté jsou zatím:

13.9.2017  HC Ledeč n.S.:  BK Havl. Brod "B"

17.9.2017  HC Ledeč n.S. : SK Telč 

24.9.2017  BK Havl. Brod "B" : HC Ledeč n.S.

 

Ostra sezóna začna pro naše hráče 1.10.2017 kdy na ZS v Ledči n.S.  rozehrajeme DERBI se Světlou nad Sázavou.