MUŽI - Zápas v Humpolci se příliš nevydařil

Hodnocení trenéra Petra Bernarda:
Domácí vyhráli naprosto zaslouženě, nám se zápas moc nepovedl. Kvůli nemoci Lukáše Čapka a absenci Bohouše Svobody, jsme nemohli nastoupit úplně v nejsilnější sestavě a jinak než jsem původně měl v plánu, absentoval ještě Filip Šimůnek(pracovní povinnosti), ale na to se nechci vymlouvat. I tak jsme hráli na 3.kompletní útoky a 5 obránců... . Podle mne, rozhodla větší sehranost, vyzrálost a důraz domácích. Utkání, nebo aspoň možnost utkání zdramatizovat, jsme ztratili v 52. minutě, kdy jsme za stavu 4:2 zkusili otevřít hru a opustili defenzivní taktiku a ve snaze vstřelit kontaktní gól, jsme se začali více tlačit do útoku, bohužel jsme místy až naivně napadali a propadli a soupeř nás trestal z brejků nebo z přečíslení, kdy někteří naši útočníci vůbec nestíhali dobruslovat zpět do obrany.
Utkání nám ukázalo, to co jsem tušil před sezónou, po odchodech tří výborných útočníků(Doležal, Kittler, Skotar) a jednoho z klíčových obránců Patrika Hrabaně, jsme se dostali rázem kvalitativně co se týká aktuálního kádru o dost níže, než tomu bylo loni a aktuální sezona rozhodně nebude jednoduchá. Tým se bude muset více semknout, hrát více disciplinovaně a více do obrany..., než tomu bylo loni, kdy jsme měli přeci jen větší kvalitu směrem dopředu a i tak, nám play off uteklo, i když jen o bod, ale uteklo... .
Tým se budu snažit ještě doplnit hlavně na postu útočníků, kde nás nyní hodně tlačí bota.
Závěrem chci poděkovat všem ledečským fanouškům, kteří nás přijeli do Humpolce podpořit, díky za jejich přízeň.