BK Havlíčkův Brod "B"
HC Kohouti. Č. Třebová
HC Hlinsko

Těšíme se na spolupráci také v sezóně 2017-2018

MUŽI - Nový trenér už oficiálně !!!

Novým trenérem pro příští ročník ledečských mužů byl včera vpodvečer oficiálně jmenován Milan Havel. Bývalý trenér mužstev jihlavské Dukly se kolem hokeje pohybuje už velmi dlouho. Ledečské mužstvo samozřejmě celou sezónu sledoval, neboť je otcem ledečského kapitána Mariana Havla. Jeho druhý syn Lukáš zatím válí za tým druholigových Moravských Budějovic. V letošním roce absolvoval s mužstvem několik tréninků a viděl několik našich zápasů. Mužstvo má potenciál hrát úplně v jiných patrech tabulky KLM a Milan Havel by je měl "naučit vyhrávat", tak aby je to všechny společně bavilo. Už včerejší první trénink vnesl do mužstva novou energii, i když zásadní změny hry určitě přijdou až v nové sezóně.

"To, že přijde nový trenér k mužům bylo víceméně jasné už v době, kdy se nepodařilo uhrát play-off. Jsem rád, že se nám to podařilo udělat ještě teď před koncem letošní sezóny. Hráči, fanoušci i sponzoři mají jasno v tom, že tady mužský hokej bude i v příštím roce, a že ho chceme dostat na vyšší level." - uvedl Jan Malík předseda klubu, který nového trenéra včera oficiálně představil hráčům v kabině. Skladba mužstva bude plně v kompetenci nového kouče. Ten chce nejdříve mluvit s každým hráčem osobně a podle toho udělat zásadní rozhodnutí. Je možné, že někdo bude muset odejít, někdo nový určitě přijde. Někteří hráči na novou sezónu jsou již předjednaní - i s těmi bude chtít nový trenér mluvit. Stávající vedení u mužstva zůstane v roli asistentů. Svojí představu fungování a chodu A mužstva chce trenér nejdříve představit hráčům, ale to až po posledním utkání letošní sezóny.