KLM - Vysočina
HC Pelhřimov
25. 2. 2024

MUŽI - Krajská liga mužů byla rozlosována

V úterý 9.6.2020 se sešel aktiv klubů Vysočiny, jejichž mužstva budou startovat v Krajské lize Vysočiny 2020/2021. Výkoný výbor KSLH projednal technické normy nově vznikající soutěže a provedl rozlosování. Do soutěže tak vstoupí celkem 8 mužstev. HC Ledeč nad Sázavou, SK Telč , TJ Náměšť nad Oslavou, HC Skuteč, BK Zubr Bystřice nad Pernštejnem, HHK  Velké Meziříčí, HK Velká Bíteš a HC Zastavka u Brna. Učastníci společně projednali technické normy soutěže. Hrát se bude tříkolově každý s každým + Play-off hrané na dva vítězná utkání. Začátek soutěže bude 19.9.2020 a 27.3.2021 bude znám vítěz krajské ligy Vysočiny. Hrací dny budou - pouze víkendy, případně svátky a v play-off budou vložena páteční utkání. Naši hráči vstoupí do soutěže 20.9.2020 na zimním stadiónu ve Skutči. První domácí mistrovské utkání odehrají 27.9.2020. Ještě před tím se chystají odehrát minimálně 2 přátelská utkání o jejich termíny a soupeřích právě probíhají jednání. Součáístí jednání aktivu bylo i projednání jednotných cen vstupného na všech ZS zůčastněných klubů krajské ligy. Cena vstupného v základní části byla nastavena na 50,-Kč. S tím, že si kluby ponechaly právo s cenou pohybovat. Naši zástupci představili  předpokládanou cenu v základní části 30,-Kč a stali jsme se klubem s nejnižší představenou cenou. Zároveň bylo odhlasováno poskytnutí definovaného počtu vstupenek zdarma pro fanoušky hostů jak pro základní část, tak pro play-off. Cenotvorba vstupného na našem ZS bude ještě projednána výkoným výborem klubu s tím, že minimálně pro pernametky bude zachována cena v původně zamýšlené výši 30-Kč za utkání.