VIDEO Z ATOS Arény

Sledovali jste on-line přenos z ATOS arény ?


 

ZS - OPATŘENÍ COVID-19

  

 
 

Týden hokeje 2020

 

Těšíme se na spolupráci také v sezóně 2020-2021

HC Ledeč pomáhají tito drobní živnostníci

 
 

MUŽI - Již v příští sezóně.

Ledečský fanoušek si musel dva roky zvyknout, že za mužským hokejem musel vyrazit mimo naše město. Nejblíže do Světlé nebo do Humpolce. Ano v ATOS aréně se mužský hokej už dvě sezóny nehraje. Prvním mužstvem ledečských je tak už druhou sezónu družstvo DOROSTU, kde kluci podávají celkem stabilní dobré výkony, a které nabízí divácky zajímavou podívanou. Však také navštěvy na našem ZS jsou na kategorii dorostu velmi slušné. A právě proto, že ledečský klub vychoval za svou existenci celou řadu mladých velmi kvalitních hráčů a i někteří dobří hráči v našem dorostu dosáhli věku, kdy lze uvažovat o vzniku nového skutečně domácího oddílu mužů, začíná tato myšlenka nabývat reálných obrysů.

Ano je to skutečně pravda! Vedení klubu se připravuje na vstup zbrusu nového "mladého mužstva z vlastních odchovanců" do soutěže mužů na Vysočině. Po kluzištích různých klubů Vysočiny hostuje hned 12 hráčů Ledče, kteří hrají juniorské soutěže a někteří z nich již nebudou moci v této věkové kategorii hrát. Někteří by mohli mít střídavé starty v kombinaci junioři/muži. Pak je zde 5 zkušenějších starších hráčů, kteří by měli tvořit osu mužstva. Tři velmi slušní brankáři. Někteří z nich už se jasně vyjádřili, že chtějí v Ledči hrát a zapojili se do středečních treninků s dorostem. V každém případě budou všichni osloveni znovu s nabídkou stratu v mužské kategorii a vlastně také žádostí o pomoc svému klubu, kde se hokejově narodili. Vedení klubu už připravuje podmínky pro vstup mužstva do soutěže, což samozrejmě znamená zejména přípravu rozpočtu na tuto kategorii, materiální zajištění potřebného vybavení a dresů, a věříme že i kabina bude v září 2020 perfektně připravena. Některé konkrétní úkoly byly našim funkcionářům už zadány a řada dalších jich bude třeba ještě vyřešit. V současné době začíná klub řešit otázku vlastního odborného vedení mužstva, trenérského obsazení, vedoucího mužstva a pod. 

Naše plány byly již konzultovány i s některými budoucími soupeři a zástupci ČSLH. O realitě přpravovaného projektu "Znovuzrození mužského hokeje",se pokud vše dobře dopadne, fanoušek bude moci přesvědčit už v letošním roce. Plánujeme na 15.12.2019 v 17:00 v ATOS aréně sehrát přátelské utkání našeho nového mužstva s jedním z účastníků letošního ročníku KS Vysočina.