Přečti si a dodržuj !!!

FANOUŠCI         HRÁČI        KLUBOVNA

Přečti si platná opatření!!!

MO-MZ ČR

 
 

Utkání

KLM - Vysočina
1.kolo
HC Světlá nad Sázavou
HC Světlá nad Sázavou
HC Chotěboř
HC Chotěboř
2 : 1
19. 9. 2021
17:00
KLM - Vysočina
1.kolo
HC Ledeč nad Sázavou
HC Ledeč nad Sázavou
HC Spartak Velká Bíteš
HC Spartak Velká Bíteš
0 : 0
19. 9. 2021
17:00
KLM - Vysočina
1.kolo
BK Zubři Bystřice nad Pernštějnem
BK Zubři Bystřice nad Pernštějnem
Moravskobudějovický hokej
Moravskobudějovický hokej
1 : 9
18. 9. 2021
17:30
KLM - Vysočina
1.kolo
HC Lední medvědi Pelhřimov
HC Lední medvědi Pelhřimov
Jiskra Humpolec
Jiskra Humpolec
5 : 3
18. 9. 2021
17:00
 

Týden hokeje 2021

 
 

KLUB - ATOS Aréna se stále modernizuje.

V ATOS Aréně v Ledči nad Sázavou probíhá II.etapa dostavby. Zatímco v minulém roce vyrostly nové hráčské kabiny, letos přibude nový moderní bufet, zázemí pro vedení klubu a hlavně nové treninkové SKILLS CENTRUM. Zatímco v minulém roce probíhala většina činností v přímezí, v letošním roce se buduje zejména v 1.n.p navazujícím na diváckou tribunu. Prostor stávajícího vyhlášeného "bufetu" - svými dispozicemi přestává stačit a hlavně bude muset ustoupit potřebám využití klubových kabin. Nový bufet s novým sociálním zařízením, tak bude přímo na tribuně - fanoušci tedy nebudou muset neustále putovav nahoru a dolu. Navíc regule řízení oficiálních soutěží, dnes striktně nařizují oddělení prostorů hráčů a prostorů pro veřejnost. Nový bufet bude mnohem prostornější s proskleným oknem a výhledem na ledovou plochu.   

  

Druhým prostorem, který vzniká je zázemí klubu - klubovna, zasedačka, školící místnost, reprezentativní či administrativní místnost - pro všechny tyto účely bude tento prostor hned za novým bufetem využíván. I z tohoto prostoru bude přímo vidět na ledovou plochu. 

Tím nejdůležitějším je pro nás ale prostor nově budovaného hokejového SKILLS Centra. Jedná se vlastně o prostory, které budou využívat všechny naše oddíly, jako vlastní tělocvičnu - ovšem rozčleňenou na jednotlivé zóny přímo určené pro trénink hokejových dovedností. Plocha o celkové výměře 220m2 bude rozdělena na následující zóny:

  • WARM-UP ZONE - prostor pro základní rozcvičení a přípravu na vlastní trénink
  • STICKHANDLING ZONE - speciální plastová plocha FERRAX s integrovanými stanovišti pro nacvik techniky práce s holí, s možností použití i jako malé hřiště pro minhokej nebo hry na malém prostoru
  • SLIDEBOARD ZONE - speciální skluzné plochy - slideboardy pro správný nácvik techniky bruslení a odrazové síly v koordinaci s technikou hole, nebo slide technik brankářů
  • SPEED & AGILITY ZÓNE - prostor pro trénink rychlosti, rychlosti reakce, akcelerace v různých směrech a koordinační cvičení
  • CORE ZONE - prostor pro rozvoj síly tělesného středu a plyometrická odrazová cvičení    
  • POWER ZONE - prostor pro rozvoj síly

Každá zóna je primárně připravena pro skupinový trénink 5 osob. Tedy kapacita SKILLS Centra je pro současně trénujícíh 25 hráčů. 

Otevření nového SKILLS CENTRA předpokládáme koncem září 2021.

Celá dostavba prostor probíhá jako investiční akce města Ledeč nad Sázavou, které postaví prostory a plochy. Speciální vybavení pro rozvoj hokejových dovedností je v režiií klubu a jeho partnerů.