HC Spartak Polička
HC Chrudim

Těšíme se na spolupráci také v sezóně 2017-2018

FANS - PERMANENTKA

Další věcí, na kterou se chce vedení klubu zaměřit, jste právě Vy, naši Fanoušci. Mužstvo sice posílilo na všech postech, nastala razantní změna v kvalitě přípravy, ale budeme potřebovat právě Vaší podporu. Chceme pro naše FANS připravit určitě zajímavou sezónu s řadou bonusů a výhod. Prvním z nich je celosezónní permanentka se zvýhodněným vstupem na všechna domácí utkání základní části i PLAY-OFF nebo poháru V. MARTINCE.

PROČ SI KOUPIT PERMANENTKU !!!

1. PODPOŘÍTE NAŠE LEDEČSKÉ DĚTI

Nákupem této sezónní permanentky přímo podpoříte hokej ledečských dětí a žáků. Veškerý výtěžek z prodeje permanentního vstupného bude použit na výuku, základní materiál a dopravu mládežnických mužstev.

Dítě do 15-ti let v doprovodu držitele permanentky má na utkání volný vstup zdarma.

2. FANS - CESTUJÍ S NÁMI

Prvních 10 FANS - držitelů sezónní permanentky, kteří se dostaví k autobusu pro odjezd hráčů na venkovní utkání, má právo zdarma cestovat s týmem a obdrží na toto utkání volnou vstupenku.

3. DALŠÍ BODY DO  TIP LIGY 2014-2015

FANS - všichni držitelé sezónní permanentky obdrží ke svému účtu 300 fans bodů do soutěže TIP - LIGY. Od začátku krajské ligy mužů bude na portálu www.hcledec.cz spuštěna sázková liga pro všechny fanoušky o velmi atraktivní ceny. Tablet ASUS, foťák NIKON, sud PIVA. Zadáním čísla vaší permanentky přibude na Vaše konto 300 bodů, čímž budete trojnásobně zvýhodněni proti běžným soutěžícím - do soutěže obdrží pouze 100 bodů.

4. INFORMACE DO MOBILU

Pravidelné zasílání výsledků, zajímávých zpráv a informací z krajské ligy Pardubicka a z prostředí kabiny ledečských mužů.

5. VIP - AFTER PARTY HC

Závěrečná VIP párty s námi - pozvánkou na závěrečnou VIP akci pro přátele a příznivce ledečského hokeje.

Předprodej bude zahájen 15.8.2014 - v obchodě KOLA Ledeč - Mirek Hrabaň, dále pak bude v prodeji v bufetu ZS od 26.8.2014. Případně zasílejte objednávku přímo na klub@hcledec.cz.