Utkání

Krajská liga Vysočiny - 4.třída
13.kolo
HC Ledeč nad Sázavou
HC Ledeč nad Sázavou
BK Havlíčkův Brod
BK Havlíčkův Brod
0 : 0
26. 3. 2017
9:00
Velikonoční hokejový pohár - ČERVENÁ
1.kolo
HC Ledeč n.S.
HC Ledeč n.S.
HC Kobra Praha
HC Kobra Praha
11 : 5
25. 3. 2017
9:00
Velikonoční hokejový pohár - ČERVENÁ
1.kolo
HC Střelci Jindřichův Hradec
HC Střelci Jindřichův Hradec
HC Motor České Budějovice
HC Motor České Budějovice
11 : 3
25. 3. 2017
9:00
Velikonoční hokejový pohár - ČERVENÁ
2.kolo
HC Bílí Tygři Liberec
HC Bílí Tygři Liberec
HC Ledeč n.S.
HC Ledeč n.S.
7 : 8
25. 3. 2017
11:00
 

Těšíme se na spolupráci také v sezóně 2016-2017

HC Ledeč pomáhají tito drobní živnostníci

 
 

STARTUJE - TIPOVACÍ LIGA 2014-2015

 

V letošním roce startuje na našem portálu nová aplikace pro fanoušky a návštěvníky našeho webu. Poběží zde tipovací fanouškovská liga o celkem zajímavé ceny, které do soutěže věnují HC Ledeč nad Sázavou a jeho partneři.

  1. cena - Tablet ASUS
  2. cena - Foťák NIKON
  3. cena - Sud piva HUBERTUS 12°
  4. cena - Sezonní permanentka 2015-2016
  5. cena - Láhev Bohemia sektu

Tipovací liga poběží celou sezónu KLM 2014-2015 její oficiální start bude první kolo KLM Pardubicka. Vítězové budou vyhlášeni na posledním domácím zápase mužů v PLAY-OF nebo Poháru V.Martince. Na portálu www.hcledec.cz budou po celou dobu soutěže on-line výsledky a zajímavé statistiky z průběhu tip-ligy a průběžná tabulka nejlepších hráčů.


 ZÁKLADNÍ PRAVIDLA:

Do soutěže se může zapojit každý hráč, podmínkou je vytvoření uživatelského účtu na portálu www.hcledec.cz. Jedná se o shodný uživatelský účet, který umožňuje využívat všechny další funkce webového portálu. Ti co již své přihlašovací jméno a heslo mají nemusí nic nově registrovat - tipovačka jim poběží přímo v jejich vlastním uživatelském profilu po přihlášení. Ke dni 6.10.2014 budou všem registrovaným uživatelům nastavena jednotně jejich bodová konta  na hodnotu 100 bodů. Pokud se někdo přihlásí později v průběhu sezónu bude mu jeho konto nastaveno na rovněž na hodnotu 100 bodů.

JAK SE PŘIHLÁSIT?

Je to velmi snadné na www.hcledec.cz klikni na odkaz  přihlásit nachází se vpravo nahoře vedle ikony Facebook. Do přihlašovacího okna zadejte své přihlašovací jméno a heslo. Pokud zadáte správně aplikace Vás přepne do vašeho uživatelského profilu. Pokud jste nový uživatel klikněte na vytvořit účet zde vyplňte povinná pole v tabulce ( přihlašovací jméno musí být existující e-mailová adresa na kterou Vám přijde potvrzovací skript ) Po stiksknutí tlačítka uložit  otevřete svou e-mailovou schránku zadanou jako přihlašovací jméno, vyčkejte na potvrzovací správu. Tu potvrďte a tím bude Váš účet aktivován. Po té zadejte do přihlášení Váše uživatelské jméno a Heslo. Aplikace Vás jako všechny přepne do stránky vašeho uživatelského profilu. 

VÁŠ UŽIVATELSKÝ PROFIL

Svůj uživatelský profil si můžete libovolně konfigurovat. Doporučuji zde vyplnit správně Vaše identifikační údaje alespoň Jméno a Příjmení aby se v tabulce nejlepších hráčů  zobrazovaly správné hodnoty. Tipovací liga není vedena jako anonymní soutěž - ceny budou předány veřejně a konkrétním uživatelům.   

JAK TIPOVAT? 

 Ve vašem uživatelském profilu vidíte v pravém horním rohu Vašeho profilu přímo stav Vašeho bodovacího konta a pod banerem profilu je záložka SÁZENÍ.  Zde vidíte historii Vašich sázek, tabulku nejlepších sázejících a dobíjení konta z dobíjecích kupónů. Aby se Vaše jméno dostalo do klasifikace pořadí musíte minimálně jedenkrát vsadit. To samé platí po dobití Vašeho konta z dobíjecího kupónu. V případě, že Vaše konto dobíjete z dobíjecího kupónu bude klasifikování až po Vašem dalším provedeném tipu. Tipovat se dá dvojím způsobem v tabulce SÁZENÍ se Vám zobrazují aktuální vypsané kurzy. Sází se buď na celé kolo, kdy se stav Vašeho konta počítá dle Vámi dobře tipnutého vítězství, remízy, prohry a aktuálního kurzu. Nebo můžete tipovat přímo výsledek score konkrétního utkání - pak se Vám v případě správné odpovědi Vaše sázka násobí 10x. Vsadit můžete libovolnou sázku až do limitu stavu Vašeho konta a sázku můžete libovolně dělit mezi jednotlivé tipy na utkání. Výsledky se počítají vždy jednotlivě ze všech utkání. Tedy z utkání, kde se Vám podaří tipnout správně body získáváte, kde ne body ztrácíte.

CO KDYŽ PŘIJDU O VŠECHNY BODY NA KONTĚ? 

 V případě, že ve svých tipech nebudete úplně úspěšní, můžete v tipovací lize dále pokračovat. Vaše bodové konto můžete v průběhu sezóny kdykoliv dobít a pokračovat ve hře. Dobítí konta se provádí ve vašem uživatelském profilu kliknutím na odkaz dobítí bodu z kupónu, který je v pravém rohu Vašeho profilu hned pod stavem bodů Vašeho konta.

CO JE DOBÍJECÍ KŮPÓN A KDE HO ZÍSKÁM?

Existuje celá řada dobíjecích kupónů s různým počtem bodů v rozmezí od 5. do 300 bodů. Tyto kupóny obdržíte buď při nákupu zboží ve Fan Shopu ( v Bufetu na ZS)  nebo zakoupením sezónní permanentky ( 300 bodů ), nebo za správné odpovědi v anketních otázkách z oblasti KLM Pardubicka, které budou rozesílány v průběhu letošní sezóny. Dobíjecí kupóny můžete také získát při akcích FanClubu na stadiónech při utkání našich mužů.  Na obdrženém kupónu je jedinečný kód, který při zadání dobíjení z kupónu ve Vašem uživatelském profilu zvýši stav Vašeho konta. Změna v tabulce Tip-ligy se projeví až po dalším tipu. 

JE MOŽNÉ SI SYSTÉM VYZKOUŠET "NA NEČISTO" ?

Tuto příležitost máte právě nyní na portálu TIP-LIGY jsou již vypsány zkušební kola, přípravná utkání mužů oddílů startujících v KLM Pardubice.  Pokud chce někdo vyzkoušet jak funguje dobíjení napište si e-mailem o zkušební dobíjecí kupón na adresu tipliga@hcledec.cz. Tato možnost bude ukončena 6.10.2014, kdy soutěž odstartuje na ostro.  

 
 
 

FANS - PERMANENTKA

Další věcí, na kterou se chce vedení klubu zaměřit, jste právě Vy, naši Fanoušci. Mužstvo sice posílilo na všech postech, nastala razantní změna v kvalitě přípravy, ale budeme potřebovat právě Vaší podporu. Chceme pro naše FANS připravit určitě zajímavou sezónu s řadou bonusů a výhod. Prvním z nich je celosezónní permanentka se zvýhodněným vstupem na všechna domácí utkání základní části i PLAY-OFF nebo poháru V. MARTINCE.

 

PROČ SI KOUPIT PERMANENTKU !!!

 

1. PODPOŘÍTE NAŠE LEDEČSKÉ DĚTI

Nákupem této sezónní permanentky přímo podpoříte hokej ledečských dětí a žáků. Veškerý výtěžek z prodeje permanentního vstupného bude použit na výuku, základní materiál a dopravu mládežnických mužstev.

Dítě do 15-ti let v doprovodu držitele permanentky má na utkání volný vstup zdarma.

2. FANS - CESTUJÍ S NÁMI

Prvních 10 FANS - držitelů sezónní permanentky, kteří se dostaví k autobusu pro odjezd hráčů na venkovní utkání, má právo zdarma cestovat s týmem a obdrží na toto utkání volnou vstupenku.

3. DALŠÍ BODY DO  TIP LIGY 2014-2015

FANS - všichni držitelé sezónní permanentky obdrží ke svému účtu 300 fans bodů do soutěže TIP - LIGY. Od začátku krajské ligy mužů bude na portálu www.hcledec.cz spuštěna sázková liga pro všechny fanoušky o velmi atraktivní ceny. Tablet ASUS, foťák NIKON, sud PIVA. Zadáním čísla vaší permanentky přibude na Vaše konto 300 bodů, čímž budete trojnásobně zvýhodněni proti běžným soutěžícím - do soutěže obdrží pouze 100 bodů.

4. INFORMACE DO MOBILU

Pravidelné zasílání výsledků, zajímávých zpráv a informací z krajské ligy Pardubicka a z prostředí kabiny ledečských mužů.

5. VIP - AFTER PARTY HC

Závěrečná VIP párty s námi - pozvánkou na závěrečnou VIP akci pro přátele a příznivce ledečského hokeje.

 

 

Předprodej bude zahájen 15.8.2014 - v obchodě KOLA Ledeč - Mirek Hrabaň, dále pak bude v prodeji v bufetu ZS od 26.8.2014. Případně zasílejte objednávku přímo na klub@hcledec.cz.