HC Ledeč nad Sázavou vs. SK Telč - detail zápasu

Sezóna: 2021/2022
Hlavní rozhodčí:Marek Honza
Čárový rozhodčí 1:Patrik Augusta
Čárový rozhodčí 2:Jan Jeletz
Popis zápasu:Velmi důležité domácí utkání jsme tentokrát nezvládli. Rozhodla nedisciplinovanost a zase zbytečné fauly. Chytře hrající soupeř z Telče hrozil zejména z brejků a v čase 12:48 otevřel skóre Jan Bína. Na úvodní gól odpověděla na še druhá lajna, když o minutu později vymetl levou šibenici Míra Sedláček. Poprvé do šaten jsme šli ale za stavu 1:2. V čase 13:53 úplně zbytečně hákoval Tomáš Jindra a soupeř nabídnutou přesilovku okamžitě využil. Druhá třetina nám tentokráte nevyšla vůbec a utkání jsme v ní definitivně ztratili. Hosté hned v úvodu druhého dějství odskočili goly Tušera a Kreta už na 1:4. V polovině utkání přibylo spousty hrubosti a sudí trestal zejména oplácení našich beků. Opět nedisciplinovanost v jednu chvíli v 38-39minutě čas vyloučeni postupně v rozmezí pár vteřin 3 beci, Hrabaň M., Smolko, Křišta… soupeř trestal všechno. , Za stavu 1:6 jsme střídali brankáře, rozhodla 2.trětina, kterou jsme prohráli 0:4,. 3.trětina už byla ze strany ledečských opět a hokeji, pouze 1 vyloučení a vyhráli jsme jí 2:0, rozhodla disciplína a proměňování gólových šancí, v tom byl soupeř lepší …