HC Ledeč nad Sázavou vs. HHK Velké Meziříčí B - detail zápasu

Sezóna: 2021/2022
Hlavní rozhodčí:Mareček Tomáš
Čárový rozhodčí 1:Mareček Jan
Čárový rozhodčí 2:Jančí Jakub
Popis zápasu:Domácí poctivým kolektivním výkonem drželi utkání pevně v rukou a slaví první výhry za 3 body. Skóre sice otevřel už v čase 02:45 meziříčský Střecha, který trochu nachytal našeho brankáře Dundáčka, o minutu později však vyrovnal po nahrávce Skotara - Dominik Kittler 1:1. V čase 08:36 sehrála první lajna dobře přesilovku a Michal Hrabaň prostřelil od modré vše včetně brankáře hostí 2:1. Druhá třetina byla ze strany domácích ještě povedenější - dobrým pohybem nedávali soupeři vůbec prostor a chyby v rozehrávce nekompromisně trestali. Zejména druhá lajna byla hodně při chuti. Dva gólu přidal Dominik Skotar a hat-trick dalšími dvěma góly zkompletoval Dominik Kittler. Třetí třetina už se hrálo v pomalejším tempu. Domácí kontrolovali vývoj utkání a nikam se nehnali. Za hosty snížil v čase 43:19 Burián -6:2. V závěru zápasu domácí ještě znovu zrychlili a několikrát se blýskl střídající golman hostí Šeba. Další gól už nepadl a Ledeč tak oslavila první body v KLM. Pěknému zápasu úvodního kola chybělo jen důstojnější množství diváků.