Hlavní rozhodčí:Tomáš Krejčí
Čárový rozhodčí 1:Petr Křivohlavý
Čárový rozhodčí 2:Jiří Souček
Delegát:
Popis zápasu:Domací Jiskra vstoupila do utkání velice aktivně a v úvodu utkání nás hodně zatlačila do obrany. Pár skvělých zákroků předvedl hned na úvod Martin Holata v brance. Když už úvodní nápor domácích trochu polevoval přišlo v čase 8:54 vyloučení Dominika Kittlera. Domácí s nabídnutou přesilovkou nepohrdli - hned po deseti vteřinách vysunul po pravém křídle domácí obránce Šerák, Štěpána Prokopa a ten tentokrát trefil přesně pravou šibenici. 1:0 Domácí v úvodním dějství rozhodně diktovali tempo a hry a ledečtí pozorně bránili. V čase 18:15 konečně také zahrozili - Víťa Křesťan jen těsně minul levou tyč domácí branky. Druhá třetina byla přeci jen vyrovnanější a šance se začaly objevovat na obou stranách - oba golmani byli ale perfektní. Na záčátku třetí třetiny se obraz hry začal otáčet. Ledečtí se přeci jen tlačili častěji do pásma soupeře a šance začaly přibývat. V čase 44:10 všem hodně zatrnulo, když po tvrdém dohrání domácího beka zůstal pod mantinelem ležet bezvládně Patrik Brdičko. Volal se lékař a trvalo to hodně dlouho než se ho podařilo odvést na ošetření. O faul ale nešlo, byla to spíše nešťastná náhoda, když byl Patrik hodně skloněn a náraz mu přirazil hlavu přímo na hranu hrazení. V čase 46:40 pykal za krosček Michal Hrabaň a domácí v přesilovce udeřili podruhé. První střelu sice Holata kryl, ale na dorážku Hurda už nedosáhl 2:0. Kdo si myslel, že je rozhodnuto se ale hodně mýlil. Ledečtí tempo hry ještě vystupňovali a v čase 54:46 snížil po nahrávce Michala Hrabaně - Jarda Doležal 2:1. Hosté se dále hnali za vyrovnáním a domácí v těchto chvílích jen těžko vyhazovali. Přišly poslední dvě minuty utkání - time out hostů a následná Power-Play. Závěrečný tlak hostů byl obrovský a když už to vypadalo, že domácí těsnou výhru uhájí - prosadil se 11 sekund před koncem utkání Michal Hrabaň, který dorazil střelu Jardy Doležala. Nervy drásající bitva tak šla do prodloužení. Ledečtí do prvního sledu nasadili tři útočníky, ale první střídání bylo bez šancí na obou stranách. Do druhého sledu šli za hosty na led obránci Smolko a Patrikem Hrabaněm a Míra Sedláček. Ten na konci první minuty nastavení napadal rozehrávku domácích, kde se zastavil puk u mantinelu, následně vydřel osobní souboj hned se dvěma hráči Humpolce, z kterého vyjel s pukem na holi od mantinelu a bekhandovou střelou na pravou tyč rozhodl o tom že dva body pojedou do Ledče. Po třetinách (1:0,0:0,1:2 a 0:1) tak ledečtí vydřeli velmi cenné vítězství.