HC Ledeč nad Sázavou vs. TJ Náměšť nad Oslavou - detail zápasu

Sezóna: 2021/2022
Hlavní rozhodčí:Tomáš Krejčí
Čárový rozhodčí 1:Michal Kotlík
Čárový rozhodčí 2:Aleš Kocman
Popis zápasu:Kluci vstoupili do utkání s úmyslem odčinit ostudnou porážku z Chotěboře a hned od úvodu hýřili aktivitou. Obě první dvě útočné řady zatlačili hosty a hned při svém druhém střídání našel Kuba Krajíček Dominika Skotara 1:0. O čtyři minuty později vybojoval Jarda Doležal kotouč v osobním souboji, přehrál na rychlíka Míru Sedláčka ten ještě posunul na Vítka Křesťana, který dlouhým blafákem do forhendu překonal golmana Máje v brance hostů. První třetina byla plná nečisté hry a faulů - domácí seděli 3x hosté 2x plus v čase 10:27 byl vyloučen náměšťský Pálka za napadení rozhodčího. První třetina skončila 2:0. Druhé dějství bylo rovněž plné faulů, tentokráte udělali první fauly hosté a to hned dva za sebou. Domácí nabídnutou přesilovku 5 na 3 okamžitě využili kdy se z dorážky prosadil Dominik Skotar a hned v pokračující přesilovce 5 na 4 zvýšil už na 4:0 Klofáč po krásné nahrávce Jardy Doležala. Další vyloučení pak přibyly i na straně domácích, ale bez gólového šrámu. Další změna skóre tak přišla až v čase 28:24, kdy se svým druhým gólem prosadil Vítek Křesťan - 5:0. Závěr druhého dějství byl jednoznačně v rukou domácích - na 6:0 zvýšil Kuba Krajíček a vyhnal tak golmana Máje z branky na střídačku. Na začátku třetí třetiny hráli domácí oslabení 5 na 3 - za podražení pykal Klofáč a ještě jsme špatně střídali. Nulu jistě chytajícímu Martinovi Holatovi zkazil Krčál 6:1. Svůj střelecký apetit si ale přenesl i do třetí třetiny znovu Kuba Krajíček a golmana Bednáře přivítal v čase 46:35 - 7:1. V čase 51:13 přišla nejkrásnější akce zápasu. Michal Brož zatáhl po křídle v situaci 2 na 1 - přesně předložil Filipovi Klofáčovi ten naznačením střeli posadil golmana a nezjištnou přihrávkou zpět otevřel Michalovi Brožovi prázdnou branku - 8:1. V 57. minutě utkání padly hned 2 hat-tricky - nejdříve už na 9:1 zvýšil dokonce v oslabení Vítek Křesťan a ještě v téže Minutě ho následoval Kuba Krajíček, který tak uzavřel účet utkání 10:1. V utkání jsme zase udělali hned 15 dvouminutových trestů - to je strašně moc. Tentokrát to soupeř nepotrestal, ale v dalších zápasech by nás toto mohlo stát body.