HC Chotěboř vs. HC Ledeč nad Sázavou - detail zápasu

Sezóna: 2021/2022
Hlavní rozhodčí:Jan Doležal
Čárový rozhodčí 1:Marek Honza
Čárový rozhodčí 2:Tomáš Krejčí
Popis zápasu:Nepovedené utkání hodně ovlivnila neúčast našich prvních dvou golmanů. Holata byl ještě v rekonvalescenci po operaci zubů a naše dvojka Jakub Dundáček se omluvil kvůli bolesti zad. Kdo bude v Chotěboři chytat, tak řešili trenéři těsně před odjezdem. Třetí golman Ondra Machotka zrovna neměl svůj den a po druhé třetině už bylo dávno rozhodnuto -7:1. Když na začátku třetí třetiny dostal střelou z úhlu osmý gól sáhli trenéři ke střídání. Rozjeté domácí, ale už nic nezastavilo a bez chuti hrající hosté dostali ještě další 5 gólů. Výsledek 13:2 je hodně krutý, ale bez kvalitního golmana a 100% výkonu ostatních hráčů se na hřišti jednoho s velkých favoritů celé soutěže body nezískávají. V utkání jsme udělali hned 8 faulů, z nichž minimálně 4 byly naprosto zbytečné a nic neřešící. Domácí nabízenou přesilovku využili hned 5x.