SK HS Třebíč vs. HC Ledeč nad Sázavou - detail zápasu

Sezóna: 2020/2021
Hlavní rozhodčí:Mezlík, Horký
Čárový rozhodčí 1:
Čárový rozhodčí 2:
Popis zápasu:Starší žáci tentokrát na domácí Horáckou Slávii nestačili. Utkání se hrálo až v neděli od 16:00 a to je čas kdy se nám tradičně nedaří o:). Soupeř z Třebíče, který v minulém kole porazil i ICE DRAGONS nám tentokráte nedal šanci. Hrálo se převážně u nás ve třetině a v permanenci byl hlavně Petr Hušek v naší brance. Na třebíčskou branku jsme vystřelili až v 19.minutě utkání. Přes obrovskou převahu domácích skončila první třetina jen 4:0. Po přestávce jsme chtěli náš výkon ještě zlepšit, ale druhá třetina se nám vůbec nepovedla. Dostali jsme několik hodně laciných gólů a zejména na koci druhé třetiny nám snad všechno spadlo do branky. Do třetí třetiny už třebíčtí trenéři stáhli svoji první lajnu a hra se trochu vyrovnala. Měli jsem i pár dobrých šancí, po solidně vytvořených akcích, ale gólově jsme vyšli tentokráte naprázdno.