HC Ledeč nad Sázavou vs. HC Chotěboř - detail zápasu

Sezóna: 2019/2020
Hlavní rozhodčí:Malík, Blažek
Čárový rozhodčí 1:
Čárový rozhodčí 2:
Popis zápasu:V utkání s Bystřicí jsme měli potvrdit roli favorita a povedlo se. Měli jsem trochu problém se sestavou. V sobotu proti Brodu nehrál Mates Průdek a navíc ještě Madla odjela na dívčí VTM. Povolali jsme z rezerv (5. tříd) Dominika Hrabaně a jinak celkem ustálená sestava doznala hodně změn. Tadeáš Egart hrál v obraně, Jirka Frantl zase na křídle druhého útoku. Navíc těsně před začátkem zápasu přišla dobrá zpráva a Mates Průdek už včera nastoupil. Zápas nebyl z naší strany nikterak zázračný, ale dobře jsme bruslili a soupeře jsme přehrávali. To že skončila první třetina 2:2 bylo hlavní zásluhou golmana hostí a naší nemohoucnosti trefit i prázdnou branku. V čase 23:11 naservíroval Matěj Jindřichovský při přesilovce lahůdku Víťovi Žatečkovi a ten v přesilovce zvýšil na 3:2. Od té doby už to bylo poměrně jednostranné a bylo jen otázkou času, kdy přibudou další góly. Když do konce druhé třetiny přidal Vítek žatečka další gól bylo po dvou třetinách skóre 4:2. V závěrečném dějství, jsme hned znovu skórovali a přidali ještě další 4 branky. Vítězství 8:3 trochu hojí sobotní výprask v Brodě, ale nikterak úchvatný výkon to opět nebyl. Teď nás čeká dlouhá zápasová pauze - dva víkendy nehrajeme a je tedy čas pořádně zatrénovat. ( Ve středu si to ale zpestříme znovu přáteláčkem ze Světlou. )