BK Havlíčkův Brod vs. HC Ledeč nad Sázavou - detail zápasu

Sezóna: 2019/2020
Hlavní rozhodčí:Filip Hobza, Vojtěch Kukeně
Čárový rozhodčí 1:
Čárový rozhodčí 2:
Popis zápasu:Domácí nás posadili zpátky na zem. Do utkání jsme sice dobře vstoupili a už ve 37. sekundě jsme po krásné kombinaci prvního útoku vedli, ale to byl začátek konce. Hned z následného střídaní inkasovala druhá lajna vyrovnávací gól. Prvních 6. minut utkání to byla z naší strany hrozná divočina. Někteří do utkání nastoupili jak "Mistři světa na nedělní výlet do Průhonic". A než jsme se rozkoukali bylo to v půli první třetiny 6:3. Domácí byli ve všech činnostech lepší a na co sáhli to jim spadlo do branky. Od poloviny první třetiny už jsme zase hráli zodpovědný hokej, ale ztráta ze začátku zápasu už byla moc velká a nám se v koncovce moc nedařilo. Naštěstí se ve druhé třetině chytil Petr Hušek v naší brance - jinak to také mohlo skončit debaklem. Druhou dvacetiminutovku jsem prohráli 2:1 a třetí část už si domácí také pohlídali 1:1. "To co jsme předvedli v Brodě rozhodně nebyl výkon hodný našim možnostem a je třeba si sáhnout každý do svědomí, jak k tomu zápasu přistoupil. Na druhou stranu musíme uznat kvalitu havlíčkobrodských - dneska byli ve všech aspektech lepší a jednoznačně nás přehráli."