Hlavní rozhodčí:Malík, Blažek
Čárový rozhodčí 1:
Čárový rozhodčí 2:
Delegát:
Popis zápasu:Přeložka utkání z neděle na pátek odpoledne - svedla naše žáky proti bojovníkům Dukly Jihlava. A nebyli to ledajací bojovníci. V dresech Dukly nastoupili Martin Kouba s Davidem Zmrhalem. A byli to právě naši bývalí spoluhráči, kteří táhli ofenzivu Dukly. První třetina nám tentokráte utekla a rozhodla o osudu utkání. Prohráli jme ji totiž 1:8, když Martin Kouba skóroval 2x a David Zmrhal také 2x a na další dva góly nahrál. Tempu hráčů se zkušenostmi z nejvyšší soutěže jsme se dlouho nemohli dotáhnout. Navíc jsme si vůbec nedrželi posty a soupeř nás trestal. Naše hra se zlepšila až ve druhé třetině, kdy jsem už začali s týmem Dukly hrát vyrovnanou partii druhou třetinu jsme prohráli 2:3. Zlepšený výkon ledečtí udrželi i ve třetí třetině , ale na lepší než 2:4 to stejně nestačilo.