HC Ledeč nad Sázavou vs. HC Lední Medvědi Pelhřimov - detail zápasu

Sezóna: 2019/2020
Hlavní rozhodčí:Malík, Blažek
Čárový rozhodčí 1:
Čárový rozhodčí 2:
Popis zápasu:Mladší žáci potvrdili roli favorita a pelhřimovské lední medvědy porazili jednoznačným skóre 13:3. V útočně laděném utkání bylo o osudu zápasu rozhodnuto už po první třetině, kterou domácí vyhráli 7:1. Ve druhé třetině bylo těžké udržet hráče v nějakém systému, útočilo se a každý si chtěl dát, gól ale trápili jsme se v koncovce - a tak jsme druhou třetiny prohráli 1:2. Po druhé přestávce, kdy jsme si řekli v kabině co chceme hrát - už to zase bylo gólově vydařené - třetí třetina 5:0 a vítězství bylo hotové. Za týden nás čeká víkend "pravdy" - v sobotu jedeme na led dosavadního lídra tabulky ICE Dragons Telč. Soupeř který ještě neprohrál a který má v kádru řadu velmi šikovných hráčů. Hned v neděli doma hostíme Jihlavskou Duklu, která také ještě neprohrála a v tabulce je hned za námi, ale má o zápas méně.