Hlavní rozhodčí:Ivan Štětina
Čárový rozhodčí 1:Jaroslav Štěrba
Čárový rozhodčí 2:
Delegát:
Popis zápasu:Ledečtí mladší žáci potvrdili v sobotu v Bystřici roli favorita a jednoznačně zvítězili. Dobrý výkon podali už v první třetině, ale domácí držel fantastickými zákroky brankář. První třetina skončila 1:1. Ve druhé třetině kluci přidali ještě více na pohyby a s góly se rozsypal pytel. Po dvou třetinách byla na tabuli 1:10 a utkání už se v podstatě dohrávalo. Ve třetí třetině jsem udělali změnu na křídle druhé formace a ta začala prosazovat i gólově. Ze čtyřech gólů v závěrečné dvacetiminutovce se hned 3x prosadila druhá řada. Je nutné vyzdvihnout i obránce, kteří byli aktivní směrem dopředu a svým spoluhráčům většinu akcí dobře založili. Obtížnou roli v utkání měl Dan Crosby v brance, kdy na něj moc střel nešlo, ale přesto musel vyřešit několik velmi nebezpečných výpadů, které vyplynuly z našich chybiček při útočení.