SK HS Třebíč vs. HC Ledeč nad Sázavou - detail zápasu

Sezóna: 2019/2020
Hlavní rozhodčí:
Čárový rozhodčí 1:Mejzlík
Čárový rozhodčí 2:Horký
Popis zápasu:Mladší žáci odehráli v neděli velmi dobré utkání - přesto nakonec padli. Odpolední utkání v Třebíči nabídlo velmi dobrý žákovský hokej. Narazila na sebe vyrovnaná mužstva mladších žáků. Ledečtí se do souboje pustili hned od úvodního hvizdu a velmi dobrým napadáním dělali domácím velké problémy v rozehrávce. Prvních 5 minut určitě patřilo hostům přesto po chybě šli do vedení domácí. Naši kluci ale pokračovali v náporu a hned za 1 minutu vyrovnali. První třetina skončila 2:2 ale celou řadu vyložených příležitostí jsme nedali - domácí golman v brance čaroval. Přetahování o každou branku pokračovalo téměř celý zápas - až do 55:16, kdy jsme další 100% šanci nedali a potvrdilo se známé pravidlo "nedáš dostaneš" - Po chybě na vlastní modré trefil třebíčské body svým třetím gólem domácí kapitán Lisý. V závěru jsme vsadili vše na jednu kartu ale po gólu na 6:8 bylo rozhodnuto. Utkání trenéři rozhodně hodnotili pozitivně - bylo tam všechno, trápila nás jenom produktivita i v těch nejvyloženějších šancích.