Týden hokeje 2019

Čárový rozhodčí 1:
Čárový rozhodčí 2:
Delegát:
Popis zápasu:Hned v neděli nás čekalo další mistrovské utkání - tentokráte s Havl. Brodem. A kluci tak jak s chutí skončili v sobotním utkání v Jihlavě, tak v ATOS aréně začali. Základ úspěchu položili obránci, kteří nejen že velmi dobře bránili, ale tentokrát i parádně podporovali útok. Skóre otevřel v čase 5:02 Tadeáš Egart, když se dostal v útočném pásmu na kotouč a střelou nad rameno zavěsil. V čase 11:08 Brod vyrovnal, ale hned v čase 13:57 vystřelil v přesilovce Vítek Žatečka a odražený puk do sítě dostal Daník Solník 2:1. V čase 15:14 zavřela střední pásmo Madla Chladová, posunula na Matyáše Průdka, který šanci perfektně využil - 3:1. Ve 24. minutě jsme hráli trochu riskantně přesilovku a dostali jsme v ní gól na 3:2 snížil brodský Nicolas Partl. Hned v dalším střídaní, ale znovu zvýšil na rozdíl dvou gólů Matyáš Průdek - 4:2. Hosté ještě jednou snížili na rozdíl jedné branky, když v čase 27:05 využil přesilovku Suchý - 4:3. V čase 29:31 znovu Madla Chladová vybojovali u středové červené čáry v souboji puk - posunula na Matěje Jindřichovského, ten zatáhl po pravé straně, zvratnou kličkou se zbavil obránce a naservíroval Tádovi "lahůdku" mezi kruhy - střela z první a 5:3. V polovině utkání kluci ještě přidali na rychlosti - zkrátili si střídání a do konce druhé třetiny přidali ještě dva góly. V čase 30:26 se prosadila celá druhá řada Vítek Žatečka napadal, Daník Solník nahrával a na konci akce skóroval Honzík Štichauer. V čase 36:55 znovu Madla Chladová přihrávkou vybídla k dalšímu gólu Matěje Jindřichovského. Do kabiny se šlo po dvou třetinách za stavu 7:3. V poslední třetině se naplno projevilo, že nás bylo o jednu pětku víc než měl soupeř. Domácí si dobrým pohybem v útočném pásmu otevřeli doslova střelnici, když ještě šestkrát udeřili. Parádní gól byl zejména ten v čase 48:34, kdy první útok rozebral třemi nahrávkami na jeden dotek celou obranu a Tadeáš Egart po parádní nahrávce Jana Zálešáka dával do prázdné branky. Prvního gólu v sezóně se dočkal také Denis Jirava, kterého ve vlastním oslabení poslal do úniku Matyáš Průdek. Hosté už jenom korigovali jedním gólem a tak první vítězství oslavili kluci i vysokým skóre 13:4. Hodnocení trenérů: Konečně se prosadili útočníci ve všech lajnách, ale pochválit musíme zejména obránce. Dneska útočníky parádně podporovali a vzadu to měli dobře rozebrané. Za stavu 3:1 mužstvo podržel i Pěťa Hušek v brance. Dneska to konečně sedlo a každý odvedl dobrý výkon na svém postu.

Obránci a útočníci
Hráč Góly Asistence Trestné minuty