Hlavní rozhodčí:Kocman Aleš
Čárový rozhodčí 1:Blažek Petr
Čárový rozhodčí 2:
Delegát:
Popis zápasu:Do sobotního utkání v Pelhřimově jsme chtěli nastoupit lépe než v minulém zápase s VM. A první třetina nám vyšla - Už v čase 01:57 rychle přešla střední pásmo dvojice Štichauer-Egart a Táda otevřel skóre. V čase 06:43 sice domácí vyrovnali, ale hned v sedmé minutě utkání se prosadil Matěj Jindřichovský, který vymetl pavouky z levého rohu pelhřimovské branky -1:2. A když v desáté minutě znovu Matěj Jindřichovský prostřelil golmana domácích bylo to už 1:3. Čtvrtý gól přidal Honza Zálešák a vypadalo to, že si v Pelhřimově otevřeme střelnici. Jenže ouha - v čase 17:39 snížil na 2:4 domácí kapitán Forst. Druhá třetina nám ale hrubě nevyšla - brzdila nás řada vyloučení a úplně jsme vypadli z tempa - navíc se úplně nedařilo Tomášovi v naší brance. Druhou třetinu jsme prohráli 4:0 a rázem jsme byli o dvě branky pozadu. V čase 45:45 snížil na rozdíl jedné branky Táda Egart a v čase 49:51 svým třetím gólem vyrovnal Matěj Jindřichovský 6:6. V závěru utkání jsme měli dobrý tlak ale strhnout vítězství na svou stranu už se nepovedlo. Z Pelhřimova tak vezeme první bod.