HC Ledeč nad Sázavou vs. HC Spartak Velká Bíteš - detail zápasu

Sezóna: 2018/2019
Hlavní rozhodčí:Petr Blažek
Čárový rozhodčí 1:Jan Malík
Čárový rozhodčí 2:
Popis zápasu:Domácí zápas s Velkým Meziříčím nám výsledkově nevyšel. Zápas jsme ztratili už v první třetině , když jsme po individuálních chybách 3x inkasovali. Ve druhé třetině jsme v čase 31:15 obdrželi čtvrtou branku a zdálo se být vše rozhodnuté. V čase 37:23 vykřesal naději Vítek Žatečka který snížil na 1:4. Do třetí třetiny stáhli trenéři hru na dvě formace a výsledek se dostavil - když v čase 47:02 doklepl do odkryté branky Honza Zálešák -2:4. V čase 52:56 jsme využili přesilovku když Tadeáš Egart znovu vyzval ke skórování přihrávkou Honzu Zálešáka - 3:4. Schylovalo se k dramatickému konci. V závěru utkání náš tlak rostl a vyrovnání viselo ve vzduchu. Bohužel nás v čase 54:24 zmrazil smolný gól, když střela z dálky zapadla za záda Petra Huška v naší brance. Závěr už si hosté pohlídali a zápas tak skončil porážkou 3:5.